Tonymoly

Ár:   $11   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   $11

Félmatt hatású BB krém, mely selymes, könnyű textúrával rendelkezik.

2 árnyalatban kapható: 01 Skin Beige és 02 Warm Beige

Ár: 3000 Ft (+ pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: 2-szer próbált , Helyszín: Budapest XI., fizetés: Budapesten a következő helyeken személyes átvétel megoldott (Allee környéke, Móricz Zsigmond körtér környéke, Ferenciek tere környéke, Astoria környéke, Kálvin tér) vagy postán maradóként küldöm (pk. a vevőt terheli)
selmeczireka

2019. május 28.

Nem vált be, inkább alapozó a termék, mint BB krém. Vastagabb textúrájú, kézzel nehezebben eldogozható, de fedése igen jó. Egyébként egy jó termék, de én könnyedebb állagú BB krémre vágytam. Ami furcsa, hogy az alapozó testvére könnyedebbnek tűnik, mintát próbáltam belőle, és a hatása sem annyira maszkos rajtam, mint ennek. Összességében 4*, de csak azért mert alapjában véve jó termék, csak számomra nem hozta azt, amit vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Lunalaluna

2018. február 16.

Nekem is mintám van belőle, sajnos csak egy. Nagyon tetszik, erős fedésű, számomra kissé túl világos. Gyanítom, hogy a skin beige árnyalat, de nincs ráírva. A szemem alá használom és sokkal jobb, mint a korrektor, olyan élettel telivé teszi a szem alatti bőrt. Esküszöm, gondolkodom rajta, hogy veszek egyet erre a célra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Vicus

2018. január 26.

Mintám volt csak belőle, így egyszeri használatról tudok nyilatkozni. Nagyon jó a fedése, oyan mintha alapozót kentem volna fel. A színe nekem kissé sárgás volt, így annyira nem jött be, de a textúrája remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.