Tonymoly

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. március 9.

Ár:   $14

Fehérítő és anti-aging hatású hatású alapozó, SPF30-cal. Könnyű, levegős textúra és félmatt finish. A púderrészecskék megőrzik a bőr frissességét és megakadályozzák a kifényesedést.

2 árnyalatban kapható

cattitude

2019. január 28.

én is csak mintát próbáltam, de egészen bejött. a világosabból esküvőre/lagzira viseltem, nekem egészen tartós volt. amúgy is dewy sminket csináltam Holdról is látszódó highlighterrel. kézzel vittem fel, nekem úgy viselkedett, mint egy bb-krém. az arcszínemhez egészen hozzáidomult. számottevő kopást nem fedeztem fel. ugyan nem venném meg teljes kiszerelésben, mert a bb-krémeket jobban szeretem, de örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

szabinka90

2018. december 30.

Nekem sem matt, inkább szaténos bőrképet eredményezett, de összességében tetszett, a fedése is elég volt, pár órán keresztül nem is fényesedett át. Másnapra viszont két pattanásom is előjött, teljesen biztos, hogy ettől, hiszen egyszerre mindig csak 1 új terméket vezetek be a rutinomba. Hát ő így nem lesz a részese, szerencsére csak mintám van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Eedina

2018. szeptember 24.

Az én bőrömön nem hozta a matt hatást, inkább szatén fényű bőrképet adott. Elképzelhető, hogy a fényvédő okozza ezt, mert a kifényesedést sem akadályozta meg. Lágy fedése van, inkább színezett hidratálónak mondanám. Ennek ellenére szerettem. Sárgás árnyalatú, nem sűrű textúrájú, folyékony állagú krém, felvitele könnyű volt, az ujjaimmal kentem el, mint a legtöbb arckrémet. A buffet szérummal nincs jóban, arra nehezebb volt elkenni, zavaróan beleült a pórusokba. Szérum nélkül szépen beleolvadt a bőrömbe. Funkcionálisan nem vált be, valószínűleg nem az én bőrtípusomnak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

tara95

2018. július 29.

Többet vártam. Ecsettel szörnyen csíkos, kézzel kellett végül elegyengetni. A színe szép, világos sárgás, az állaga nagyon folyékony, gyorsan kell vele dolgozni. A fedése gyengécske, egy bb krém is lekörözi, a szárazabb részeket viszont kihozza. Dewy a végeredmény, viszont ennyi hátrány után ez az egy minta is lehet hogy kidobásra kerül...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Amadea

2018. március 4.

Két mintát kaptam, hat bőséges alkalomra volt elegendő a mennyiség.
Könnyű, folyós állaga van, szerintem jó a fedése (nagyon problémás a bőröm - nyilván az atrófiás hegeket nem tudja eltüntetni, de a pattanás utáni foltokkal is egész szépen elbánik, egy icipici korrektor kell csak rájuk, hogy ne látszódjanak. Nedves blenderrel vittem fel, szépen eloszlott, nem csíkosodott, nem kötött ki a sálon vagy a zsepin.
Szerintem inkább száraz bőrre lehet jó, fényes, dewy hatású marad a finish-e, ami engem nem zavar, mert mostanában a homlokomat kivéve sivatagszáraz az arcom. A nap végére átfénylik, főleg a homlokomon (ez a zsíros része a kombinált bőrömnek), érdemes lecsekkolni napközben, támad-e a diszkógömb.
Annak ellenére, hogy szerettem használni, nem biztos, hogy megvenném, a fél-egy éves együttlét azért komoly előszűrést igényel, nem állok össze csak úgy akárkivel. Az ember lánya bizalmas kapcsolatban van az alapozójával. Az INCI-t sem találtam, ezért kap csak négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Két mintát kaptam, hat bőséges alkalomra volt elegendő a mennyiség.