Tonymoly

Ár:   $10   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   $10
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Banános kézápoló tej amely a gazdag hidratálásra és a tápanyagok bejuttatására fókuszál.

bebuska94

2020. november 9.

Mintát próbáltam belőle. Illata hamar elillan és borzasztó nehezen szívódik be a bőrbe. Nekem legalább 10perc kellett, hogy a ragacsos érzet elmúljon. A drogériákban ezerszer jobb kézkrémeket kapni töredék áron..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Luna1024

2019. május 21.

Nem tudtam ellenállni az elképesztően cuki csomagolásnak, így legutóbbi Ebay-es rendelésemnél a kosaramban landolt egy. :D Másoknak is nagyon tetszik, mindenki letapizta, akinek eddig mutattam. :D A rendelés meglepően gyorsan megérkezett, bár meglepődtem, hogy a tubus milyen picike... A csomagolás imádnivaló és nagyon kreatív, de ezt leszámítva nem egy nagy was ist das ez a kézkrém... Az illata iszonyú fincsi banános, szerencsére nem is műanyag, viszont csalódás, hogy milyen gyorsan elillan: felkenéskor még halványan érzem, ám alig 1-2 percen belül semmi se marad belőle. :( A hidratálása épphogy átlagos, mindenesetre extraszáraz, ekcémára hajlamos kezeimmel semmit nem csinál. :( A nem túl száraz részeket picit selymesebbé teszi, mást nem igazán tud. Sűrű krém, ugyanakkor könnyed, nagyon gyorsan beszívódik, nem irritál és nem hagy maga után ragacsos érzetet, így nappalra ajánlom. Tavaszra és nyárra, szinten tartásnak megfelelő, viszont nehezen beszerezhető, és ezen az áron vannak itthon is kapható, sokkal jobb kézkrémek... A cukiság-faktor miatt megérte, de szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

v.alexandra27

2018. november 12.

Én egy kis mintát kaptam belőle, egész jól hidratál, nekem az illata is tetszik, bár nem érezni túl sokáig, viszont lassan szívódik be a bőrbe, kicsit ragadós érzetet hagyva maga után. Magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Eedina

2018. szeptember 14.

Egészen jól hidratál, selymessé (mint egy primer okozta hatás) és puhává teszi a bőrt. Az illata erős (banános csokira emlékeztető vagy a juice fruit rágóra), de az illat viszonylag rövid időn belül el is illan. Kissé ragacsos érzetet hagy maga után, talán a nehezebb balzsamszerű textúrája miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

gretahegedus1991

2018. július 24.

Imádom!
Sephorában vettem. Már egyszer szemeztem vele, de az ár/méret aránya miatt nem vettem meg, amit megbántam, úgyhogy megvettem. Imádom, az illata számomra mennyei.
De az árát ennek ellenére is sokallom. 8 euróba került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Imádom!
De az árát ennek ellenére is sokallom. 8 euróba került.

cattitude

2018. február 9.

mintát próbáltam többször is (de ha kapok újat, inkább elajándékozom). nagyon erős az illata, nekem nem tetszett, nem vagyok oda a banán szagáért. a hidratálása közepes. aki szereti a banánt, annak biztos szuper, de én sose venném meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

sophy83

2018. február 8.

Meglepően sűrű állagú, a neve alapján nem erre számítottam. Könnyen beszívódik, az illata fantasztikus, de nem nyújt extra hidratáltságot. Télen a száraz kézbőrömnek kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

pandahapci

2018. január 26.

Mintát kaptam belőle. Imádom az illatát, igazi banános csoda! Az állaga nekem nagyon tetszett, puhává és selymessé varázsolta a kezem. Csak az ára miatt nem ruháztam be még rá, de ha olcsóbb lenne biztosan lecsapnék rá, annyira megtetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Vicus

2018. január 4.

Mintám volt belőle. Nagyon fincsi banán illata van, nem az a nagyon mű, hanem tényleg kellemes. Hatását tekintve semmi extra, jól beszívodik szerintem. A csomagolása pedig jópofa, de annyira nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Amadea

2017. szeptember 21.

Én is mintát kaptam belőle, meglepett, mennyire erős az illata, ki is éltem a szagolgatási mániámat. A neve ellenére elég sűrű krém, de hamar beszívódik. Amióta gumikesztyűben mosogatok, annyira nem száraz a kezem (de várjuk csak ki a téli hideget), ezért nem hasalt el nálam, de teljes kiszerelésben nem venném meg, cuki a csomagolása, banán illatú, de (már) jobban számít nálam a hatás és az összetevőlista. Maradok a Yamuna kézkrémeinél, nálam azok a tuti befutók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.