Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2016. január 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Ajakfény, ami az ajkakat piros/rózsaszín árnyalatúra színezi.

4 színben elérhető: Strawberry (clear), Green AppleRed BerryPink Berry (Az áttetsző pirora, a zöldalma pinkre változtatja a színét az ajkakon, míg a másik 2 változat megtartja a színét.)

nezili

2016. február 10.

Amikor meglattam itt a KM-en, rogton beleszerettem ebbe a cunci csomagolasba, es mar amugy is regota vagyom ilyen varazs szajkencere. Teljesseggel spontan rendeltem meg, nem igazan voltak elvarasaim, csak ugy kellett. Nekem citromos verzioban van meg, ami itt nem latszik, viszont neten lehet talalni. A citromos pink szinu lesz az ajkakon, amugy pedig sarga. Az illatat nem szeretem viszont, kicsit kesernyes, nem valami ude, pedig olyasmire szamitottam. Egyebkent az illata az egyetlen, ami nem annyira jon be, de mivel csak felkeneskor erzodik, igy ez sem okoz igazan problemat. Amugy viszont imadom. Kicsiket ragados, de nem veszesen es egyaltalan nem szarit!! Emellett pedig nagyon tartos, a fenye ugyan megkopik, de a szine rendithetetlenul ott kuksol az ajkaimon, es amikor mar megis elkezd kopni, akkor is egyenletesen es diszkreten. Ujjal is konnyen felviheto, de azert ajakecsettel szerintem szebb eredmenyt lehet elerni, de azert nelkule is kis ugyeskedessel meg lehet oldani. Tobbek kozott ezert imadom, mert napkozben siman ujrakenem egy perc alatt, nem kell vele egy evig - bocs a szoert - baszakodni. Kezdo ruzsozoknak kulonosen, de mindenki masnak is tiszta szivbol ajanlom. Egy ujabb szuper ar es ertekaranyos koreai termek, szuppi :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

Cu2tka-baba

2016. január 16.

Imádom. Nekem az almás verzió van meg. Nem ragad különösebben, nem szárít és nem kopik foltosan. Egész nap bírja. 800 Ft ért vettem és megvenném újra:) még a pirosas verziókból szeretnék egyet beszerezni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.