Tonymoly

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Titvog, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Ár:   $12
Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Pirosítóként is használható, visszacsavarható rúzsceruza, mely akár egy tolltartóba is belefér. A benne lévő ligetszépe- és argánolajnak köszönhetően egész nap kényelmes viseletet biztosít. A színek keverésével új árnyalatok hozhatók létre.

7 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tialei

2016. november 15.

Két darab szín van meg, a lila és a sárga. A lila egyszerűen fantasztikus. Annak ellenére, hogy világos, nagyon jól fed, könnyű felvinni az ajkakra és viselni is kényelmes. Nem szárít! Ezzel ellentétben a sárgát senkinek nem ajánlom. Talán ha más színnel keverné az ember össze, de önmagában a fedése nem erős és ha ki vannak száradva az ajkak, akkor jobban kiemeli azt. Az 5*-ot így is megérdemli mert ár értékben nem kapni ilyen jó lila rúzsceruzát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Titvog

2016. augusztus 18.

Még csak két napja jött meg a csomagom, amiben ez a kis drágaság volt, de nagy a szerelem! Szuper cucc! A csomagolásra cseppet sem gagyi, vagy olcsó hatású, pont olyan mint egy toll. Még a mérete is. :D
Narancssárga színben van meg, nagyon szép pigmentált, siklik az ajkakon, hidratál, de ugyanakkor nem mászkál semerre se. Nem az a fajta rúzs, amit felkensz, és eltűnik az első iváskor, nekem azért 2-3 órát szépen kibírt. Nagyon szuper, hogy nem foglal sok helyet. :)
Szerintem még be fogok szerezni a 7 színből egy-kettőt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Szerintem még be fogok szerezni a 7 színből egy-kettőt. :)