Tonymoly

Ár:   $4.20   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2016. december 8.

Ár:   $4.20
Kategória:   Kézkrémek

8 illatban kapható Pokémonos kézkrém.

• Pikachu - vanília
  • Jammanbo (Snorlax) - levendula
  • Eevee (Cute Fox) - púder

pandahapci

2018. január 26.

Pikachu mintát kaptam, nekem nagyon tetszett az illata, kellően hidratált is. Annyira nem fogott meg hogy beruházzak rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Alysse

2018. január 23.

A Bulbasaur van meg, ahogy szerintem sokan mások én is a nosztalgia faktor miatt szereztem be. Nem a legjobb kézkrém, de nem is rossz. Az illata nem zöld tea, inkább mosogatószerre vagy ablaktisztítóra emlékeztet. Igazából személy szerint szeretem ezeknek a dolgoknak az illatát, de nem vagyok benne biztos, hogy másnak is annyira tetszene.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 23.

souzanna

2017. június 9.

Szerintem idén csupa csodás, '90-es évekbeli mesék témájú szépségterméket dobott piacra (pl.: Sailor Moon Bandai beauty collection etc.) úgyhogy miután a Pokemon Go is beszívott magával, éreztem, hogy nem maradhatok ki a Tonymoly x Pokemon kollaborációból.

Személy szerint Eevee az egyik kedvencem, így alap, hogy a púderes illatút vásároltam meg.

A termék szerintem teljesen rendben van, tisztában vagyok vele, hogy igazából a csomagolást vettem meg, a termék semmi extra. Viszont teljesen jó az állaga a krémnek, nem túl folyós, elég kevés belőle és akkor is szépen hidratál. Az illata nem tolakodó, kellemes.

Sajnos, be kell majd szereznem a többit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Sajnos, be kell majd szereznem a többit is.

nusi96

2017. április 24.

Elfogult Pokémon fan vagyok szóval már csak a csomagolás miatt megadom neki az 5 csillagot :D Azért valljuk be, itt nem is a termék maga a lényeg. Bárki találhat ennél olcsóbb és jobb kézkrémet a sarki drogériában.
Rendes kiszerelésben a Jigglypuff-os krémet vettem meg. Tényleg olyan mint egy temperás tubus. Nem fogalal sok helyet a táskábam. Finom barack illata van, de csak olyan 1-1,5óráig érződik a bőrön. Gyorsan felszívódik. Szerintem nyárra pont tökéletesen elég ^^
Termék mintaként próbáltam az Eevee-s krémet. Este használtam és ez is gyorsan beszívódott viszont az illata reggelig megmaradt. (mellesleg engem hintőporra emlékeztet)
Még annyit tennék hozzá, hogy a minták csomagolása a legjobb szerintem, 'szerezd meg hát mind' érzésem van amikor rájuk nézek :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

ssyakaky

2017. április 19.

Eevee-t kaptam mintaként egy rendelesemhez, megörültem neki, kis nosztalgia, gyerekkoromban o volt a kedvencem. babahintopor illatu, de nem olyan kis finoman, hanem nagyon intenziven, este hasznaltam, még reggel is ereztem. hatasra egyebkent teljesen átlagos, az illatan es a csomagolasan kivul semmi kiemelkedo nincs benne. az arat sokallom erte, igy biztos nem fogom megvenni nagy meretben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Ryana

2017. április 16.

Rendeléshez kaptam ajándékba egy mintát, elég tanácstalanul nézegettem, mert nem volt ráírva, hogy ez most mi akar lenni, csak a gyártó, meg hogy ez Pokémon.
Ennek megfelelően nem is vártam nagy minőséget.
Nem is kaptam nagy minőséget. Tiniknek való, akiket a Pokémonozással be lehet etetni. Ergo parasztvakítás.
Togepist próbáltam, elviselhetetlenül erős, gagyi műcitrus szaga van, és beszívódás után semmi hidratáltság érzést nem hagy maga után.
Ártani nem árt, csak a pénztárcánknak, ezért nem egy pont. Szerintem inkább Pokémon-fixált gyűjtőknek való, nem pedig olyannak, akinek kézkrémre van szüksége. Uff.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Ennek megfelelően nem is vártam nagy minőséget.

KittiASzuperpocok

2017. április 1.

Ha valaki megvalna a sajatjatol, mert nem jott be neki akkor kerem irjon nekem a tsampikacsa@freemail.hu email cimre.
kitti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

kitti

HRenata

2017. március 27.

Rendelés mellé kaptam Eevee mintákat. Hát nem nagy szám. Könnyen beszívódik, utána egy ideig marad egy selymes-csúszós réteg a bőrön, de az ápoló hatása elég gyenge. Szárazabb bőrre nem sokat használ. Az illata nekem nem tetszik, de én úgy általában sem szeretem az illatos kézkrémeket. Eddig sem terveztem, hogy veszek ilyet, és most se kaptam kedvet hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

annakittler

2017. március 16.

Jigglypuff-ot rendeltem. Jó az illata viszont nem hidratál. Igaz, hogy nagyon száraz bőrön probáltam de szinte semmi. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

im

2017. március 15.

Egy Jammanbo-/Snorlax-mintát kaptam. CosDNA-n sem találtam az összetevőlistát, több időt pedig nem vesztegettem rá. Mivel az kiderült, hogy ez a krém levendulaillatú, este használtam el, hogy az esetleg benne lévő levendula illóolaj ne okozzon fényérzékenységet. Kibontva nagyon erős illat csapott meg, büdösnek nem mondanám, de tényleg intenzíven levendulás. A krém könnyű, vizes érzetű, két perc alatt beszívódott, az illata sem volt már olyan erős, egy óra után alig éreztem belőle valamit. Selymes, de nem túl hidratált érzetet hagyott maga után. A krém nem győzött meg, a pokémonos marketing pedig teljesen hidegen hagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.