Tonymoly

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2017. február 1.

Ár:   $10

Könnyed, krémes cushion alapozó a sima és tökéletes bőrért, magas fényvédelemmel.

2 árnyalatban kapható: 01 Skin Beige és 02 Warm Beige

Adnilem

2017. március 2.

Update: Egy hónapja használom minden hétköznap, most kezd látványosan fogyni. Kíváncsi voltam, mit gondolnak róla mások ezért rákerestem, megnéztem pár Youtube videót... hát szegényt nem értékelik túl jónak. Főleg az a bajuk vele, hogy nagyon világos. Mivel én hófehérke vagyok, nekem tök jó, pont az én színem. Nekem speciel a fénylő finish nem tetszik, így én lepúderezem, ezáltal viszonylag tartós is lesz (mert ezt is kifogásolták a videókban). Mondjuk tél van, lehet, hogy nyáron le fog olvadni.
Nekem a szivaccsal sincs semmi bajom. Még soha nem mostam ki, mert olyan jól leadja, ami rákerül, hogy nem láttam értelmét. Nem is szivacs ez, inkább olyan, mintha egy gumi felületű korong lenne. Szóval én nem vettem észre, hogy beszívná az alapozót, sőt, csak a felületén tapad meg. Mondjuk én csak kicsit belenyomom az egyik felét, nem tunkolom bele, mert nagyon kevés elég belőle (jól fed). Nincs túl sok bőrhibám, nálam nincs mit "elfedni", igazából a szemem alá korrektort sem használok mióta ez megvan, mert oda is tök jó. Nem mellesleg ki nem állhatom a maszkos vastag alapozókat, így ez tökéletes.

Egy szóval: szeretem! Ha lenne nagyobb kiszerelés, vagy utántöltő, akkor azt is megvenném. Most szemezek a Pikachu BB Cushionnal (az nagyobb). Az tény, hogy ez nem a szuper ár/érték arányról szól, hanem a cukiságról, de nekem a benne lévő cucc is bejött (amit nem hittem volna). Marad az 5*

***

Sokkal kisebbnek gondoltam a leírás alapján. A 01 skin beige árnyalatot rendeltem. Erős fedése van, már nagyon kevés is elég belőle. Szépen beleolvad a bőrbe, kicsit fénylik. Építeni is jól lehet. A hófehér bőrömhöz is kiválóan passzol, nem maszkos. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

***

nezili

2017. február 24.

Naaagyon aranyos. Viszont ez azert kicsit keveske kozel haromezer forintert. A legnagyobb bajom a kis pokeball szivaccsal van. Az enyem megdobbento mennyisegu alapozot sziv magaba, mikor mosas kozben nyomkodom, jopar hasznalatra eleg alapozo jon ki belole. Mit jon, bugyog rendesen az illesztesnel... ez pedig egy ilyen alapbol kismeretu termeknel eleg nagy hatrany. Ehhez kepest arcra eleg keves termeket visz fel, a fedese pedig eleg gyengus, a koreai bb-im jobban fednek, pedig ez megiscsak egy alapozo. Kb 10-15x hasznalhattam, de a szivacsa mar nem ad le annyi termeket mint mikor megkaptam. Akkor beleerintettem a kis pokeballt, most pedig mar tunkolnom kell, ami altal meg tobb alapozot benyel... A finishe egyebkent szep, de nekem tetszik is ez a fenyes, "dewy" hatas. Tartossaga kozepes, igazabol semmilyen teren nem kiemelkedo ez az alapozo. A fent leirtak tudataban en biztos nem vennem meg, ebbol kifolyolag ujra sem veszem. Elvetemult rajongoknak esetleg, de akik egy jo ar-ertek arannyal, kellemes kihasznalhatosaggal rendelkezo alapozot keresnek, azoknak nem ezt ajanlanam. Draga, maceras, kicsi, gyorsan fogy... osszessegeben nekem sok bosszusagot okozott, de a sminkasztalkamon cukin figyel legalabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.