Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Pulykatojás, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az arctisztító hab tisztít és segít megelőzni a pattanások kialakulását. Antibakteriális hatása enyhíti a bőrproblémákat. Kontrollálja a túlzott faggyú termelést.

Villango

2017. április 19.

Funnyface-hez totál hasonlókat éreztem én is a használatával, vagyis konkrétan olyan volt mintha egy régifajta szappannal mostam volna arcot, nem a mai trendi hidratálós típussal.
Mivel pattis bőrre ajánlják, gondolom érzékeny bőrűeknek tiltólistás, bár a legújabb trend szerint a pattis bőrt is úgy kell kezelni mintha érzékeny lenne.
Bár nekem is nagyon húzódós csikorgós lett tőle a bőröm, nekem az esti rutin nagyon hidratálós, így meg sem kottyant nekem ez a hatása.
Az INCI-je érdekelne még, kár hogy még nincs fent, nekem amúgy bejön, de lehet inkább tiniknek való, nem öregedő bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Funnyface

2016. november 23.

Tesztereket használtam el belőle, amikor kirügyeztem, mintha tavasz lenne...Második arctisztítónak használatam, smink lemosáshoz nem próbáltam, nem tudom mennyire bírkózik meg vele. Gyöngyházfényű-fehér géles állagú termék, a nedves bőröm selymes habot képez. Illatáról a kék-tisztaság jut az eszembe, de hasonlít az óceáni szellő szappanillathoz. Meglepően intenzív az illata. Elegendő belőle kevés is, egy teszter 4-5 arctiszításhoz elég. Csikorgóan tiszta érzést hagy maga után, bőröm gumiszerű lesz. Úgy éreztem, bőröm rendkívül alapos hidratálást kíván utána. A Chico y chica Tota-S 3.0 érzékeny, pattanásokra hajlamos bőrre készített krémjével használtam. Láthatóan csökkentek a patik, napról-napra gyógyult a bőröm. Nem vagyok benne biztos, hogy ez a lemosó hozzájárult a patik csökkenéséhez, de biztosan nem rontott rajta. Bőröm rosaceára hajlamos, télen könnyen kiszárad. Rosacea nem jött elő, piros száraz folt viszont megjelent. Száraz érzékeny bőrre nem ajánlom, inkább zsírosabb bőrre lehet jó, második lemosónak. Teljes kiszerelést nem vásárolok belőle, szerelmes vagyok a klairs habzó lemosójába, amitől egyáltalán nem húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

Mundow

2016. augusztus 27.

Jól tisztít, de nagyon feszül utána az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Jól tisztít, de nagyon feszül utána az arcbőröm.

Veronix

2016. május 21.

Én is ajándékba kaptam egy mintát belőle, ami 4-5 használatra is elég volt. A normál termék valószínűleg életem végéig elég lenne. :D A lemosó nekem nagyon tetszett. Géles állagú, mely arcba masszirozva krémes habot képez. Nagyon jól tisztít. Nálam nem okozott irritációt. Lehet egyszer megveszem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Pulykatojás

2016. május 1.

Mindig is szerettem volna kipróbálni egy habos lemosót. Ennek a mintáját ajándékba kaptam egy vásárlás mellé. Nagyon tetszett, az a nyikorgóan tiszta bőr a használata után. De valamiért azt érzem, hogy van ennél jobb termék is a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

peto.kittus

2016. április 5.

Küldtek belőle két mintát a legutóbbi ebayes rendelésem mellé. OMG, bár ne tették volna. Bátran nyomtam ki a a kis minta majdnem felét és oda is lett az arcbőröm. Lemosás után borzalmasan húzódott a bőröm és a szemem körül a bőr kipirosodott majd elkezded égő fájdalommal fájni és kivöröslött. NEM, nem ajánlom senkinek, főleg nem érzékeny/vízhiányos bőrre/bőrterületre!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.