Too Faced

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 x 3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   $25
Kiszerelés:   4 x 3,5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

2019 karácsonyi kiadás

4 csillogó és illatos szájfényt tartalmazó szett karácsonyi csomagolásban.

Minden szín más illattal rendelkezik: Peppermint Bark, Sugar Plum, Eggnog, Spice Cake

Ár: 2500 , Eladó: Angel13
Állapot: próbált -új, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: csak Foxpost,

Yeliz

2019. november 5.

Ez nekem szerelem volt első látásra, engem megvettek ezzel az aranyos karácsonyi csomagolással és a karácsonyi illatokkal.
A barnásnak fahéj illata van és imádom felkenéskor szagolgatni.
Minimálisan ragadnak, mint bármelyik másik szájfény, de szerintem egész sokáig látszanak és a csillogás is megmarad.
Nekem nem kényelmetlen a viselésük és külön tetszik, hogy nem teljes kiszerelés, mivel azokat sok idő elhasználni és nyáron nem szívesen használok karácsonyi illatú termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

A barnásnak fahéj illata van és imádom felkenéskor szagolgatni.