Too Faced

Ár:   58 $   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yukari99, Módosítva: 2020. február 3.

Ár:   58 $
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Sminkek

Tartalma:

• Nagyméretű, 20 darabos szemhéjpúder paletta
  • Közepes glitter paletta, 6 csillogó és matt szemhéjfestékkel
  • Kis arc paletta 3 termékkel (highliter, bronzosító, pirosító)
  • Deluxe Better Than Sex szempillaspirál mini
  • Deluxe matt mézeskalácsos folyékony rúzs mini
  • Deluxe 24 órás szemhéjfesték alapozó mini

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

yukari99

2020. január 16.

Imádom, fantasztikus termékek vannak ebben a szettben.

A szemhéjpúder paletta maga a csoda. A glitter paletta is tökéletesen működik.
Az arc paletta bronzosítója kicsit sárgás, a highliter nem egy nagy hűha, de ahogy látom egyik Too Faced paletta se az a hű de fényes, eddig amiket használtam mind visszafogottak voltak, a pirosító nagyon szép.
Egyedül talán a szempillaspirállal és a folyékony rúzzsal nem vagyok annyira elégedett, vagyis inkább nem érzem azt a nagy hype-ot ami körül veszi őket, mert jók jók, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Imádom, fantasztikus termékek vannak ebben a szettben.

A szemhéjpúder paletta maga a csoda. A glitter paletta is tökéletesen működik.