Too Faced

Ár:   €43,95   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   37,1 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pirosarany, Módosítva: 2019. december 12.

Ár:   €43,95
Kiszerelés:   37,1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Sminkek
Bőrtípus:   Normál

2019-es téli limitált kiadás

Ebben a palettában mindent megtaláltok, amire egy karácsonyi party sminkhez szükségetek lehet, ráadásul mindez mézeskalács illattal érkezik egy különleges csomagolásban!

• 20 szemhéjpúder
  • 5 arcra való termék
  • 1 szájfény (Ginger Snap)
  • 1 Better Than Sex mini szempillaspirál

yukari99

2020. január 21.

Egyenlőre nem annyira tudom hova sorolni. Nagyon különleges a csomagolása, jó az egész koncepció ötlete, de valahogy a paletta nem valami pigmentált.
Még azért kísérletegetek vele, de most csalódott vagyok, a nagyobb tesóját sokkal jobb használni.
A csomaghoz tartozó szájfény nagyon tetszetős, finom, édes illatú.
Járt még hozzá egy Better than sex szempillaspirál miniben, nem a kedvencem, de majd csak elfogy.
Összeségében nem vagyok elégedett, sokkal jobb termékeket lehet venni ezen az áron. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

A csomaghoz tartozó szájfény nagyon tetszetős, finom, édes illatú.