Too Faced

Ár:   €43,95   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   37,1 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pirosarany, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   €43,95
Kiszerelés:   37,1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Sminkek
Bőrtípus:   Normál

2019-es téli limitált kiadás

Ebben a palettában mindent megtaláltok, amire egy karácsonyi party sminkhez szükségetek lehet, ráadásul mindez mézeskalács illattal érkezik egy különleges csomagolásban!

• 20 szemhéjpúder
  • 5 arcra való termék
  • 1 szájfény (Ginger Snap)
  • 1 Better Than Sex mini szempillaspirál

Bundesfrau

2020. augusztus 9.

A Too faced évről évre mesés karácsonyi szettekkel rukkol elő, ez alól a 2019-es év sem volt kivétel. Amint megláttam ezt a palettát a promóképeken, egyből tudtam, hogy le kell majd rá csapnom, amit egy októbervégi, bécsi Douglas-látogatás alkalmával meg is tudtam tenni. Akkoriban épp akció volt minden spirálra és minden olyan szettre, amiben szerepelt egy spirál. Így, hiába volt ez is az aktuális újdonságok között, mégis járt rá a 10 euro kedvezmény, mert benne volt egy mini Better than sex. Utóbbi terméket alighanem nem kell bemutatni a márka ismerőinek, nekem az egyik legnagyobb kedvencem.
A spirál mellett a szett része volt egy szintén mini Rich & Dazzling szájfény is, csakis e karácsonyi kollekció részeként kiadott Ginger Snap árnyalatban. Ugyan nem szeretem magamon a szájfényeket, de ezt a matt folyékony rúzsok fölé szívesen felapplikálom, mert nagyon különleges az a jeges, kékes fény, amit kölcsönöz az ajkaknak.
A palettával nem csak a szemünket, hanem az arcunkat is teljesen kisminkelhetjük.
A csomagolása egyszerűen meseszép, tündéri a kicsi mézeskalácsfigura az elején, nem is tudom, láttam-e valaha ennél szebb csomagolású palettát. Bár magam az élénk színeket részesítem előnyben, ebben kifejezetten különleges, még nekem is tetsző neutrális árnyalatokat is találtam. Rosegold színválasztékkal is rendelkezik a paletta, a fehér North Pole árnyalat pedig highlighterként is teszi a dolgát. A lila, a zöld és bordó színek szintén különleges tónusok, ilyeneket nem látni minden palettában. Pluszpont, hogy a matt és a csillámos színek is azonos arányban kaptak helyet benne.
Az illata fenséges, igazi mézeskalács illat, ami még így, 7-8 hónap használat után is erőteljesen érződik és a bőrre felvíve is hosszú ideig tart. A bronzerek tónusai is egyediek. Kedvenceim egyikévé avanzsált a palettában található Up To Snow Good, de a Chestnuts Roasting is tökéletes, egy igazi, hideg árnyalatú barna bronzer.
A highlighterek a Too faced valaha volt legjobb highlighterei. Kedvencem közülük a Lit Up. Eddig soha nem voltam megelégedve a Too faced highlightereivel, amik afféle láthatatlan kis valamikként pislákoltak a bőrön, ha rájuk vetült némi fény. Ennél a palettánál, úgy tűnik, az alkotók végre megértették, milyen hatást várna el az ember egy high end highlightertől.
Összességében, ez a paletta nagyon rendben van. Bár a csillogós színeket leginkább csak laposecsettel lehet felvinni a szemhéjra és többször is vissza kell építeni, mire látványossá válik az eredmény, ez általában a csillámos szemhéjpúderek sajátja, így nem lepődhet meg az, aki már találkozott ilyen összetételű árnyalatokkal. A bordó szín inkább barna a felvitelt követően, a zöld és lila csillámos színek is lehetnének némileg pigmentáltabbak, ám ez bocsánatos bűn számomra annak tudatában, hogy ez a szett mennyire kompakt. Gyakorlatilag egy teljes smink elkészíthető vele, csak egy alapozót, púdert, szemöldökre való terméket és esetleg egy szemhéjtust kell hozzá kombinálni egy komplett smink elkészítése érdekében.
A paletta jól kihasználható, a visszafogott, szinte láthatatlan sminktől kezdve a drámai színkombinációig mindenféle megalkotható vele. A szemhéjpúderek mérete éppen optimális, picikének tűnnek, de sokáig elegendőek.
Az ára emlékeim szerint 45 euro körül mozgott. Ha megnézzük, mennyi mindent kapunk ebben a szettben egyszerre, akkor úgy érzem, megfelelő. (Egy olyan akciónak keretében pedig, mint én jutottam hozzá, egyenesen főnyeremény.) Ha a kis spirált és szájfényt egyesével akarnám megvenni, azok darabonként minimum 4500 Ft-ot kóstálnak bármelyik ország sminkboltjaiban. Tehát gyakorlatilag a két minitermék áráért még kapunk egy kívül-belül csodás palettát, amiben 20 szemre és 5 arcra való termék is akad. Én nagyon örülök, hogy a birtokába jutottam, pedig nem volt teszter, azaz gyakorlatilag zsákbamacskát hoztam el. Ha valaki másodkézből még hozzá tudna jutni, javaslom, tegye rá a kezét. Már csak a szemet gyönyörködtető külseje miatt is érdemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

yukari99

2020. január 21.

Egyenlőre nem annyira tudom hova sorolni. Nagyon különleges a csomagolása, jó az egész koncepció ötlete, de valahogy a paletta nem valami pigmentált.
Még azért kísérletegetek vele, de most csalódott vagyok, a nagyobb tesóját sokkal jobb használni.
A csomaghoz tartozó szájfény nagyon tetszetős, finom, édes illatú.
Járt még hozzá egy Better than sex szempillaspirál miniben, nem a kedvencem, de majd csak elfogy.
Összeségében nem vagyok elégedett, sokkal jobb termékeket lehet venni ezen az áron. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

A csomaghoz tartozó szájfény nagyon tetszetős, finom, édes illatú.