Too Faced

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12,19 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dalmayr, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   $49
Kiszerelés:   12,19 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

18 részes szemhéjpúder paletta, tele meleg színekkel, amit a frissen sült karácsonyi sütemenyek inspiráltak.

JReka

2019. december 4.

Nekem szerelem!!! A csomagolása, és az illata isteni, bár nekem egy kicsit mű süti illata van. Aki szereti a too faced (fém 18 színű) palettáit, ezt is fogja. Nagyon krémesek, pigmentáltak, és könnyen eldolgozhatóak a színek. Sietős reggeleken tökéletes választás, nap közben maguktól is összedolgozódnak a színek. Egy picit porol a palettában, de a szemről nem potyog. A cookie cutter és a lick The spoon a szemen egyforma, a midnight snack egy feketés szín zöld csillámokkal, a hot tamale inkább narancsos piros, mint pink használat közben. A legtöbb színnek van egy kis narancsos beütése, igazi őszi színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

kisbobitas

2019. november 24.

Első high end palettám, és nagyon meg is vagyok vele elégedve. A színek pigmentáltak és jól eldolgozhatóak és ráadásul még mézeskalács illatúak is. Ez a paletta lett a kedvencem 🤩😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.