Too Faced

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 0,8 g + 3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   $42
Kiszerelés:   12 x 0,8 g + 3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Limitált kiadás

Duokróm, matt és gyöngyházfényű szemhéjpúdereket, valamint egy highlightert tartalmazó paletta, rózsakvarccal gazdagított formulával és citrusos illattal.

Lencseee

2019. február 20.

Nagyon tetszil, ujjbeggyel valo felvitellel irtozatosan pigmentalt, es kiprobaltam, sittysutty lehet vele szivarvanyos sminkeket kesziteni😂 egy jo alapszineket tartalmato palettat kitunoen egeszitheti ki a hetkoznapokra is. Szamomra ez nem egy alap- es kihagyhatatlan paletta, de nagyon orulok, gogy a kollekciom resze. A minosege csodalatos, kremes, pigmentalt es kulonleges szinei vannak. Szerintem is 5 csillag, de a fentiek figyelembevetele mellett;♧

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Bundesfrau

2018. november 4.

Az első dolog, ami megfogott, a paletta csomagolása volt, de a benne lévő színek is elnyerték a tetszésemet a színes sminkek kedvelőjeként. Nagyon sokáig elsőszámú kívánságlistás volt a paletta, alig vártam, hogy megjelenjen. A színek szép pigmentáltak, a palettának pedig egy tömény, édes illata van. Ez kissé tolakodóan is hathat, de pár kinyitás után nem érződik már annyira erősen. A dizájn szerintem zseniális, az, hogy nem csak egy unikornis minta van a paletta tokján, mint más termékek esetében, hanem valóban lovacska és szivárvány az alakja a palettának, ez egyszerűen cuki és egyszersmind egyedülállóvá teszi ezt a palettát a sminkpiacon.
A színek valóban az unikornis-világot idézik, erősen pigmentáltak, több duokróm szín is megtalálható a palettában, maga a highlighter is ilyen, ami a szemhéjpúderek mellett helyet kapott benne. Nekem összességében nagyon pozitív benyomásom van a palettáról, a Too faced a megszokott kiváló minőséget helyezte el benne. Számomra kissé meleg árnyalatúnak hatottak a színek az én haj-, bőr- és szemszínemhez, emellett nagyon sok színes palettám gyűlt már össze az évek során, ezért meghirdettem, de bárkinek tökéletes választás, aki színes és különleges árnyalatokból álló palettát keres.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

gelus

2018. május 29.

Ez az a paletta amit már csak a csomagolása miatt megvettem volna, de az, hogy még a belseje is megkapó, és szépséges, hát külön bónusz. :)De komolyra fordítva a szót, tényleg itt is egy nagyon minőségi termékről beszélhetünk, mert nem csak szép, de nagyon pigmentált, szép és a mindennapokban használható színek vannak benne, ami nálam bizony már fontos szempont, mert ebben a korban már nem igazán jó, ha bohócot csinál magából az ember lánya, még akkor sem, ha a mai világban minden elfogadott, de azért tudjuk, hogy kell egy bizonyos önkritika, mert akkor találjuk meg az arany középutat, ha tudjuk, hogy mi az amit még viselhetünk és mi az amit már nem. :)
De ez az a paletta amit mi negyvenesek is bátran hordhatunk. Fényesek a színek, de lehet olyan finoman feltenni, hogy épp csak egy lágy, de csodás tavaszi és nyári sminket készítsünk vele, és persze aki erőteljesebbre vágyik, hát hajrá! Mert azt is lehet, nagyon gyönyörűt! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.