Too Faced

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,11 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Ulta)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CataKatinka, Módosítva: 2018. április 30.

Ár:   $39
Kiszerelés:   12 x 1,11 g
Lelőhely:   külföld (Ulta)

2016-os ünnepi kiadás

12 szemhéjpúdert tartalmazó paletta vanília illattal és deluxe minta méretű Better Than Sex szempillaspirállal.

yslchanel92

2016. december 5.

Csodásan néz ki ez a paletta és tudtam, hogy megfogom venni, de kissé kicsit csalódott vagyok. Nem minden szín annyira pigmentált és egyes színek porolnak, lepotyognak. A szempilla spirált imádom extrán durván nagy pillákat varázsol és nem tapadnak össze a pillák tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

CataKatinka

2016. november 11.

Az egész paletta csodálatos, a színek szuperek,jól pigmentáltak és hétköznapi /alkalmi smink is elkészíthető vele - mint eddig minden Too Faced szemhéjpúder...egyszerűen imádom,szuper tartósak és a szett egy csodás kis házikó, nem utolsó sorban vanília illatú. A szettben van egy better than szempillaspirál is, ami minden elvárásomat felülmúlta.Úgy érzem a too faced-től minden kell ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.