Too Faced

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 19.

Ár:   $49
Kiszerelés:   13,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A Too Faced Chocolate Bar Eye Shadow Collection ihlette, de annál sötétebb, melegebb színű festékeket tartalmazó paletta

A paletta 16 matt, fényes, csillámos barnákat, rózsaszíneket, földszíneket tartalmaz igazi kakaóbab-kivonattal gazdagítva egy tükrös csokoládé-tábla tartóban, smink-mutató füzettel.

forraine.timea

2018. május 31.

Ez az első termékem a márkától, és ár-érték arányban nagyon elégedett vagyok vele. A színek szépen pigmentáltak, krémesek és nagyon jól eldolgozhatóak. Két szín - Pink Sugar és Bluberry Swirl - sajnos nagyon halovány, még nedves ecsettel is nehezen vihető fel látható eredmény. Ennek ellenére nagyon jó vétel volt, szép sminkek készíthetőek vele. Külön plusz a csoki illat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Medeia

2018. február 16.

Igen, igen, igen. Már fogyóban van, de már most szomorkodom. Számomra tökéletes volt, jól kezelhető, szépséges, jól pigmentált árnyalatokkal, amelyek színhelyesek voltak: a szemhéjamon is épp olyanok, amire számítottam a paletta alapján. Kicsit pereg, igaz, felkenésnél vigyázni kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

Poppy5

2015. szeptember 12.

Én az első palettát nem vettem meg, csak ezt, pedig azt jobban dicsérik! Ennek a színei jobban bejöttek képen, meg YouTubos videókban, viszont kipróbáláskor nem éreztem olyan nagy durranásnak! Ha újra tehetném nem venném meg! A legtöbb szín jól pigmentált, (kivéve a pink sugar, blueberry swirl horror, használhatatlan) tartósnak is mondanám, de a MUR csoki palettái is megvannak ilyen jó minőségben az első palettát megvettem, isteni! Viszont jóval olcsóbban!! A nougat, peanut butter, bon bon, rum raisin a kedvenc színeim. Én az illatát ki se emelném, mert annyira nem lényeges, szemhéjon úgy sem érződik... Egyébként hétköznapi sminkeket jól lehet készíteni vele, alkalmi sminkhez kellene vmi extrább szín! Ár-érték arányban közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

ercsike76

2015. augusztus 26.

Elfogult vagyok az elődje miatt! Azt nagyon szeretem...de...
Ez nem lesz a kedvencem. Van benne pár szín ami gyalázatosan alulpigmentált! Ilyen pl. a Pink Sugar. 0 szín, csak pár csillám és ez is lehullik :-( A Blueberry Swirl egy kék szín, olyan türkizes-mélykék...nek kéne lennie! Ehelyett egy tompa középkéket kapunk :-( Alá tettem a NYX Milk Jumbo cerkáját, akkor kicsivel élénkebb lett de ez is kevéske.
A többi szín nagyon szép és pigmentált, jó minőségű, tartós! Vannak benne mattak és szaténosak is. Én nem is értem miért tették bele ezt a két színt vagy miért sikerült ilyen gyengére de nagyon elrontja az összhatást.
Csokiszag megvan természetesen :-)
Nagytesó miatt adom meg a negyedik csillagot mert csak 3 járna neki szívem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Elfogult vagyok az elődje miatt! Azt nagyon szeretem...de...
Csokiszag megvan természetesen :-)