Too Faced

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2011. szeptember 28.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

9 színt tartalmazó szemhéjpúder paletta a tökéletes füstös szemek elkészítéséhez.

Pöti

2014. május 20.

Imádom a Too Faced palettákat, ez is egy tökéletes darab. Fantasztikus smokey szemfestést lehet velük összehozni.. És hát ez az egyik gyengém, szóval már első használatnál nagyon jó barátok lettünk. Matt és selyemfényű árnyalatokat tartalmaz, csillámos nincs benne, így nem is potyog le semmi festés közben... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

Erzsi73

2011. szeptember 19.

Ez a szemfesték egy tévedés gyümölcse , ugyanis a Romantic eye-t szerettem volna megvenni , több mindent vásároltam és addig cserélgettem a színeket míg végül ezt fizettem ki és itthon is csak akkor vettem észre a tévedést amikor az aranyszínűt kerestem a színek között, hiába öregszem.
Igaz , hogy csak a világos árnyalatokat merem használni nagyon félénk vagyok , de imádom a selymes textúráját , különleges színeit . Nem árt alá egy alapozó hogy egész nap a helyén maradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 19.