Too Faced

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, Módosítva: 2015. november 4.

Ár:   $45
Kiszerelés:   15,6 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Az Instagramon népszerű sminkes @Vegas_Nay (Naomi Giannopoulos) együttműködésvel született szemhéjpaletta

A paletta 12 gyönyörű, matt és csillogó finisű árnyalatot tartalmaz, valamint deluxe kiszerelésű Better Than Sex Mascarát, egy Shadow Insurance Eye Primert és egy Loose glitter pigmentet Nude Beam árnyalatban. 6 könnyen követhető step-by-step útmutató vezet végig a lépéseken, hogy profi alkalmazást biztosítsanak.

ancsyka88

2016. június 27.

Már nem kapható sajnos, de a too faced sokszor kijön ehhez hasonló szettekkel.
Szuper paletta, mióta megvan utazáshoz csak ezt viszem. Jobban szeretem mint a 3 naked palettámat együttvéve, mert több benne a matt naturális szín. Én személy szerint nem szeretem, ha csak csillogó színek vannak a teljes szememen. A naked mellé mindig be kellett tennem a táskámba matt színeket is. (persze ettől függetlenül a naked paletták is 5 csillagosak, nem lehúzni akarom őket, ez csak egyéni preferencia).
A színek nagyon jó mínőségűek, az árnylatok nagyon jól vannak összeválogatva, a glitteresek nagyon jól mutatnak a mozgó szemhéjon, a glitter nem tűnik el felvitel után. Tényleg bámilyen sminket, bármilyen alkalomra el lehet vele készíteni, a legegyszerűbb nappalitól a bulizósig mindent.
A szemhéjalap szuper, olyan mint az UD primer potion. A loose glitter gyönyörű, a spirál sem rossz (kicsit potyog).

Ha nem lett volna limitált, akkor azt mondanám, hogy must have.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Már nem kapható sajnos, de a too faced sokszor kijön ehhez hasonló szettekkel.

Ha nem lett volna limitált, akkor azt mondanám, hogy must have.