Too Faced

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Limitált kiadás

A napfény meleg bronzossága, a holdfény éteri ragyogása és a csillagfény csillogása egy bronzosító-highlighter duóban.

GyongyiCsoban

2018. november 20.

Jó, ház ez valami szupercuki! :D Maga a csomagolás már megvett kilóra, de ami benne van, az is minőségi, kedvencem összekeverve a bronzosító és highlighter, nagyon szép fénye van, leginkább egy nyári napbarnított bőrön mutat jól.
Volt már jobb highlighterrel dolgom? volt. És bronzerrel? volt. És cukibb csomagolásúval? SOHA! :D:D:D TÍZPONT :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Elysia22

2018. szeptember 24.

Itt vettem egy példányt, nagyon szép a bronzosító része. A highlighter inkább estére jó, mert csillámlik kissé. A csomagolás meg valami szupercuki, unikornis rajongóknak gyűjtői darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.