Topshop

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Topshop), online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katie, Módosítva: 2015. július 16.

Lelőhely:   külföld (Topshop), online külföldről
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Primer normál bőrre

Elfedi a bőrhibákat, alapozó alá vagy önmagában is használható.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate