Tosowoong

Ár:   $23   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Beluga99, Módosítva: 2017. július 17.

Ár:   $23
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Vibrációs technológiával és szuperfinom 0,045 mm vékony sörtékkel ellátott pórustisztító ecset. Az extra vékony szálak gyengédek, mégis hatékonyak, így irritáció nélkül szabadítják meg a bőrt a szennyeződésektől, egészen a pórusok mélyéig.

Beluga99

2017. szeptember 16.

Nagyon jó kis pore brush. A sörtéi vékonyak de a kefe sűrű így gyengéden tisztítja az amúgy nagyon érzékeny, aknéra hajlamos bőrömet. Plusz pont az, hogy vibrál, így úgy érzem még jobban fellazítja és eltávolítja a pórusokban összegyűlt faggyút, és ahhoz képest nem is drágább mint egyes manuális pórustisztító ecsetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.