Tosowoong

Ár:   $20   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kiscica15, az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2020. február 10.

Ár:   $20
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavas szérum hidrolizált hialuronsavval, amely hidratálja és revitalizálja a bőrt, valamint egészségesebbé és ragyogóbbá teszi a bőrfelszínt.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Betaine