Tous

Ár:   €30 és €39   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. június 3.

Ár:   €30 és €39
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: itáliai mandarin, sziciliai bergamot, granny smith alma

Szivjegyek: arab jázmin, bazsarózsa

Alapjegyek: ámbra, atlas cédrus, vanilia

Vaslady

2019. július 8.

Nyári esetleg még tavaszi illatnak is el tudom képzelni.
Gyümölcsös,édes illat,zöld alma a legerősebb jegy,de érezni lehet még a jázmint,bergamottot,és az édes alapot a vanilia szolgáltatja.
Kellemes illat,kissé savanyú,de mégis édes-gyümölcs.
Az adidas illatok között éreztem már hasonlót.
Azt még meg kell jegyeznem,hogy a Tous illatok között már több kedvencem is van,szóval örülök,hogy Ő is kellemes meglepetés lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Nyári esetleg még tavaszi illatnak is el tudom képzelni.
Kellemes illat,kissé savanyú,de mégis édes-gyümölcs.
Az adidas illatok között éreztem már hasonlót.