Tous

Ár:   €31 és €45   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2020. március 11.

Ár:   €31 és €45
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegyek: zöld mandarin, körte, vadrózsa

Szívjegyek: török rózsa, cédrus

Alapjegyek: santamanol, gyanta, vanília

Vaslady

2020. március 11.

Szombaton voltam a parfümériában,és igaz,hogy csak papircsikon hoztam haza,de vasárnap vissza mentem és meg is vásároltam.
Kerestem a fragraticán,de egyenlőre nincs feltöltve,igy az adatokat a hazai parfüméria adatlapjáról másoltam be.
Remélem nincs benne hiba,és nem hiányzik semmilyen összetevő.
Amit szerintük az illat igér:
Eau de Toilette Oh! Az Eredet olyan, mint egy emlékmű a legszebb emlékekhez. Ez végigvezeti a meglátogatott helyeken, ahol jól érezte magát. Vissza a kék ég alá, a végtelen tengerszintre. Közvetlenül érezheti, hogy az ezüst hullámok összeütköznek önnel. A bőrt lenyűgöző frissesség jellemzi, amelyet a virág- és pézsmaárnyalatok fokoznak. Eau de Toilette Oh! Az Origin itt emlékezteti Önt első útjára, nyaralására vagy más felejthetetlen élményére.

A felső jegyzetek a zöld mandarin, a körte és a vadrózsa. Idilli fehér homokos strandokat idéz elő a Hainan-szigeteken, más néven ázsiai Hawaii. A török ​​rózsa és cédrusból készült szív egy meghívó Törökországba, a rózsa, a szenvedély és a türkizkék partvidékére. Az alap a santamanol, a gyanta és a vanília kombinációja. Emlékeztet a délkelet-ázsiai Szumátra szigetének partjain megtapasztalható nyaralási kalandokra.
Amit én gondolok:
Az üveg egy türkizkék gömb,ezüst kupakkal,rajta a jól ismert maci lenyomat.30ml-s változatom van.
Az illat maga enyhe a toalettviz jelző szinte túlzás rá,én inkább azt mondanám testpermet.
De miért is jó ez?
Mert amikor 40 fok van és már nem tudom mit is fújjak magamra amit én és a környezet elvisel,akkor pontosan ezt az illatot kerestem.
A türkiz üveg sejseti,hogy friss illatról beszélünk,amit beédesit a vanilia,de mégsem nyomja el a friss hatást,amit a cédrus marokban tart a keserű mandarinnal.
De ne feledkezzünk meg a rózsáról sem,mert bizony ő is jelen van és nem kis mennyiségben.
Nyári kirándulások,nyaralások hangulatát idéző illat,benne a tenger hűvössége,és a nyári virágok illata.
Olyan kis szerényke,de mégis tetszik.
Negativumnak azt tudom felhozni,hogy bőrről gyorsan eltűnik,őt inkább ruhára vagy hajra érdemes fújni.
a 30ml-s változatom semennyi ideig nem fog tartani,mert többször kell frissiteni(bár most a téli időjárásban mást ad ki,nyáron a melegben kiváncsi vagyok milyen,mennyire lesz tartós).
Viszont mégis jó a 30ml,mert táska barát,lehet mindenhova magunkkal hurcolni,mig a nagyobb méret nem mindig kivitelezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 11.

Remélem nincs benne hiba,és nem hiányzik semmilyen összetevő.
Amit szerintük az illat igér:

Amit én gondolok:
De miért is jó ez?
Olyan kis szerényke,de mégis tetszik.