Treacle Moon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2020. július 29.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Testápolók

Rainbow97

2016. november 15.

Nagyon szerettem,nagyon gyorsan beszivódott az illata is jo volt :) Kár hogy már nem látom sehol. Lehet még kapni? De azért 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

kicsirita

2016. október 15.

Finom illat, nagyon jó állag. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Finom illat, nagyon jó állag. Imádom!

nikolett

2015. október 15.

Ennél a málnás, epres, de még a gyömbéres is jobb. Nem venném meg, csak kipróbáltam és hát nem voltam lenyűgözve. Kap egy négyest, mert a bőröm viszont szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

briw

2015. október 11.

Én is a mini verziót vettem meg a Müllerben, elsősorban az illata miatt. Nem is annyira áfonyás,inkább fahéjasnak mondanám, isteni! :) Főleg kézkrémként használom, nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

tittus

2015. augusztus 2.

Nekem a mini verzió van meg, a málnásat és a gyömbéreset már használtam. Kellemes állag, extra gyorsan beszívódik, és nem hagy nyomot. Én kézkrémnek használom bent, testápolónak kevés lenne. Egyetlen bajom ezzel, hogy áfonyásabb illatra számítottam, szinte nem is hasonlít sajnos :(. A másik kettőből kiindulva ez egy kicsit csalódás. Viszont a csomagolása cukibb :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

mango

2015. június 11.

szuperjó, még így nyáron is, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

szuperjó, még így nyáron is, ajánlom!