Treacle Moon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2015. április 2.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Patrick

2015. szeptember 25.

Egyszerűen imádom :D Az illata áfonyás joghurtra emlékeztet engem, és nagyon sokáig elég az 500ml-es kiszerelés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Panni21

2015. június 17.

Az illata annyira nem fogott meg, de a csomagolás miatt nem tudtam otthagyni. Rengeteg van benne, 2-3 hónapig biztosan elleszek vele. Árban kicsit sokallom, de egyszer jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.