Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,55 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Medallion, Módosítva: 2017. május 24.

Kiszerelés:   5,55 g
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Faceruza kettős hatással: a gyöngyház színű vég a szemöldök alatti használatra az optikai Highlight-ért. A matt színű vég a kisebb ráncok és szem alatti karikák kisatírozására. Kiméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják .

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tmika

2018. június 8.

Highlightert kerestem, és ez akadt a kezembe. Nagyon megszerettem, a rózsaszín vége szépen fed, jól használható a szem alatti karikákra, és egyéb csúfságokra. A highlighter végét arccsontra és szemöldök alá használom, és nagyon jó vele dolgozni. Eleve szeretem a több az egyben termékeket, és a kétvégű ceruzákat. Találtam hozzá hegyezőt is (Essence, köszi az itteni ajánlást!), amit nem sűrűn használok, mert ezeknek nem kell tűhegyesnek lenniük. Remélem, hogy találok még, mire elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

babszem81

2018. április 5.

Nekem ilyen ceruza fekete és ezüstfehér véggel van meg. Lehet, az másik termék, de nem találtam itt fent külön. A fekete működik, de a világos végű csak egy rétegben. Második húzással az elsőt leszedi, tartóssága: 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Lili2109

2017. december 5.

Imádom 😍 Tartós, mind a 2 vége nagyon jó, többféleképpen felhasználható. 👌

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Imádom 😍 Tartós, mind a 2 vége nagyon jó, többféleképpen felhasználható. 👌

Szilvia7

2017. október 9.

Én azért vettem meg,hogy napközben legyen nálam egy egyszerűen,jól használható termék,ami nem drága,és amiért nem sírok,ha pl a forró autóban felejtve elolvad és tönkremegy... Na ez erre a célra teljesen megfelel,univerzálisan használható,jó áron van,szépenl fed,tartós. Az Essence olcsó kis kétoldalú faragójával tökéletesen hegyezhető!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Mona0404

2017. október 9.

Én még ilyen csodát nem láttam. Egy korrektor sem fed ugy, mint ez a szemek alatt. A csillogos fenyes reszet is imadom . Negativum- semmivel nem tudom meghegyezni... egyik farago se semmi nincs akkora hogy ezt a vastag ceruzat meghegyezzem :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Kellnekem

Korcsoport: >54
2017. augusztus 18.

Na EEEEZ igen! Imádom. 95 csillag. Vagy 100.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Na EEEEZ igen! Imádom. 95 csillag. Vagy 100.