Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Krisztiina, Módosítva: 2019. december 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Hihetetlen színvilágú, fényvisszaverő, csillogó részecskéket kínál a Catch The Light sorozat rúzsa, a trend IT UP-tól!  A krémes, finom textúra pontosan felvihető és a tápláló összetevőknek köszönhetően nem szárítja ki az ajkakat.

Ár: 700 , Eladó: candy7
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, VI., fizetés: Személyes átvétel Budapest belvárosban, elsősorban a Deáknál.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ninahf

2020. február 22.

Nekem a sötét bordó van meg, a csillámok miatt gondoltam hogy majd szépen felüögetem, kapok pici szín meg csillámot, de nem. :D
Nagyon kemény és egyből kiszárad a szám tőle, az ujjal felütögetős módszerrel is. Telibe pedig nekem nagyon sötét és éles.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Kamea

2019. december 17.

Csillogós? Naná, hogy nem hagyhattam ott!
A világosabbik vörös árnyalatot választottam. Kellően pigmentált, és tartós is. Lassan kopik csak, de azt azért nem olyan szépen teszi. Persze lehet, hogy csak a sötét színe miatt. Már a felvitelnél is éreztem, hogy kicsit kemény, nem egy krémes állagú rúzs, katonásan feszes hatást keltett az ajkaimon. A mindennapokon biztosan nem ezt fogom felkenni, de alkalmakra megfelelő. Nem olyan rossz, de nem is az a hűha. Inkább olyan "Egynek jó lesz!" kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 17.

Csillogós? Naná, hogy nem hagyhattam ott!

googles

2019. december 15.

Szerintem a Dior Happy 2020 kollekcioja ihlette ezeket a ruzsokat. Egesz jok, csak azert nem 5 csillag, mert kicsit tul kemenynek tunnek, nem hidratalnak elegge, bar pont kremesnek titulajak a formulat.

A ket pirosas arnyalat nekem nem jon be. A ket vilagos, bezs arnyalat meg mindig hasznalhatobb. A sotettebb bezst vettem meg. Szepen csillog es szajon is mutat, bar ez meglepett. A Dior kollekciobol a Charmra emlekeztet a szine, azt is megvettem, de olyan gyonyoru, meg hozza se nyultam. Igy ezt a kis olcsosagot legalabb hasznalnom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.