Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2017. január 5.

Kiszerelés:   2,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

3 az 1-ben rúzsceruza magasfényű, vajpuha textúrával és finom illattal. Tápláló avokádóolajat és kakaóvajat tartalmaz.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Yummy

2021. december 14.

Régen vettem már, elég sokáig kitartott nekem. A 030-as árnyalat van meg, hétköznapra tökéletes viselet. Természetes, icipicit csillogós rózsaszín. Krémes, puha, könnyű felkenni. Nem tartós, olyan mint egy ajakápoló, le fog jönni magától is. Az illata engem nem bánt. Néha az arcomra is használtam pirosítóként. Nagyon szeretem, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

pm2013

2021. szeptember 7.

Ez az a rúzs, ami igazán csúszik az ajkon a felvitelkor, úgyhogy figyelni kell, nehogy kimenjen, ha nincs mellette ceruza használat. Az illata kellemes, az érzete krémes, fényes, tápláló. Jó érzés viselni, de vajas jellege miatt hamar kopik. (Erre szoktam azt mondani ugyebár, hogy valamit, valamiért.)
Ha a matt rúzsok után az ajkaidnak hidratálásra, táplálásra van szüksége, ez a rúzs ceruza lehet rá a megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Dorcikahh

2020. augusztus 10.

Gyönyörű, ez az én nude rúzsom, a 020 árnyalatban, egy szépséges halvány rózsaszín. Ugyanazt hozza, mint a MAC Cremesheen rúzsai. Nagyon krémes, szép, erős fénye van, extrán hidratáló, és végre egy krémes rúzs, ami nem mászik fel nap közben a homlokomig, ez kivételesen megmarad a számon. Persze a poháron nyomot hagy, és az evést sem bírja túl jól, de egy krémes rúzs ilyen. Legszívesebben felvásárolnám mind a 6 árnyalatban, bár ezért az árért valószínűleg fel is fogom. :D Imádom. Kb 60 rúzsom van, tényleg, MAC, Anastasia Beverly Hills, Jeffree Star Cosmetics, Chanel, ezek mellett az ilyen olcsóbb drogériásakat általában nem használom, de ez a kedvenc rúzsaim között van, még úgy is, hogy egyébként általában mattokat hordok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

b5bea

2020. július 1.

Rendkívül lágy, kellemes színt ad, ami bár nem tartós, de nagyon jól hidratálja az ajkam, s szerintem a termék pontosan erre való. A fénye megmarad, ha a szín el is tűnik, illetve az érzet is hosszan tartó marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

alinn

2019. október 19.

030as árnyalat van meg, könnyen kezelhető, kényelmes rúzs

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

030as árnyalat van meg, könnyen kezelhető, kényelmes rúzs

Pinshine

2019. szeptember 10.

Imaádom a pirosas/bordós árnyalatát..
Kicsit krémes,de ahhoz képet nagyon jól tart. Nekem sminkesként must have termék...Esküvőre nem használom,de fotózásokra Imádom.
Csak azért nem 5 csillag,mert nem tart egész nap :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Imaádom a pirosas/bordós árnyalatát..
Csak azért nem 5 csillag,mert nem tart egész nap :D

fokyandi

2019. július 19.

005-ös (babarózsaszín) és a 040-es (barnás) árnyalat van meg. Nagyon puha, krémes állagú, nekem nem szárítja a számat, de nem is ragad tőle. Így nyáron nem magunkkal hurcolós, táskába dobálós termék, mert könnyen olvad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

dora3311

2019. június 27.

020 árnyalat van meg, kényelmes viselet, de sajnos nekem max 1-2 órát bír ki (evéssel, ivással). Nem szárítja ki az ajkam, könnyű felvinni, de nekem tartósság miatt az ultra matte változat jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

match50

2019. június 2.

040-es árnyalat van meg, ez egy barna árnyalat csokoládé illattal és egyszerűen imádom! Bár munkába nem hordom, egyébként nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Denny

2019. március 8.

A 030-as árnyalat van meg, egyszerűen gyönyörű! Régóta kerestem a megfelelő színt, és ez végre jól is áll. Az állaga és a textúrája nagyon jó, krémes, könnyű felvinni, és a színe is szép. Hidratálása is jó, télen ha kimentem, szinte mindig ezt használtam. Viszont inni, enni nem lehet benne, de amúgy elég sokáig kitart. Ami nem tetszett benne, hogy egyszer túlságosan kitekertem, és ahogy vittem fel, letört. Túl puha volt. Erre figyeljetek.
Amúgy nagyon szeretem, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Amúgy nagyon szeretem, biztos újraveszem.