Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: AlexiSandarin, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tökéletes fedés már egy használat után is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kea

2018. január 29.

Egy nagyon szép, világoskék színt vettem. Az első réteg riasztóan rémes, átlátszik, alig pigmentált. A második réteggel már szép, ráadásul villámgyorsan szárad. Alap lakk nélkül 4 napig tökéletes volt, azzal együtt (Eveline gyémántot használok) 8 nap után mostam le, mert untam, a végén alig látható kopás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

AlexiSandarin

2017. szeptember 17.

Úgy gondoltam váltok, és megnézem milyen egy más márkájú körömlakk (eddig Moyrás voltam). Annyira szép színe volt, hogy rögtön megtetszett. Ma ki is próbáltam. Az első réteg halovány de azért szép, 10 perc alatt megszáradt. Órákkal később (2 mosogatás és sok kézmosás után is) ugyanolyan volt, ami már nálam sokat jelent, ugyanis eddig minden körömlakk hamar lepattogzott. De annyira tetszett az üvegcsében lévő szín és annyira zavart, hogy nekem az egy réteggel, csak annak haloványabb verziója van, hogy rákentem még egy réteget. Hát gyönyörű *.* =). Eddig semmilyen körömlakk nem maradt meg ha 2 rétegben kentem fel. Kb. 15 perc alatt száradt meg és imádom. Kíváncsi vagyok meddig bírja majd a strapát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.