Trend It Up

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. június 20.

Limitált kiadás

3 árnyalatban kapható bőrtökéletesítő, színkorrigáló primer.

Makk Zsuzsó

2018. október 7.

Zöldet vettem kipirosodós reggelekre. Nekem teljesen megfelel: nagyon szépen kiüti a pirosabb árnyalatokat anélkül, hogy elszürkítené az arcszínt vagy Shrekké változtatna. Szépen terül rajta az alapozó, bár a kifényesedést nem gátolja, nem irritál. Nagyon jó vétel volt, én is kiárusításon csaptam le rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

crazy724

2018. szeptember 26.

200 ft volt, de nem lett a kedvencem. Sokat vacilláltam a zöld és a narancssárga változat között, végül a narancs jött velem haza. Brutálisan narancs árnyalatú lesz tőle a fejem, még úgy is, hogy a legvilágosabb árnyalatú alapozóm viszem fölé. Alapvetően tetszene, picit ragacsos a végeredmény, nagyon jól fekszik rajta az alapozó, sokkal szebbnek, kisimultabbnak tűnik a bőrképem, tartóssá viszont nem tette a sminkem, és a pórusaimmal sem tudott mit kezdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

renikathi

2018. augusztus 19.

Nekem a narancssárga van meg, de sajnos eddig nem sikerült rájönnöm a használatára. Teljesen narancs tónust csinál az arcomnak a sminkem többi részre alatt. Csak a karikákra kellene használnom?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

szegfumonika

2018. augusztus 13.

Nagyon szeretem a trend it up termékeket, ez az első zöld primerem vegyes érzésekkel. Finom az illata és tényleg igazodik az arcszínhez,de ha nem használnám se lenne hiányérzetem. A bőrtökéletesítés közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Destinyh

2018. július 28.

Nagyon jó kis termék! Nekem a zöld árnyalatban van meg. A pirosságot halványítja, viszont nem lesz tőle zöld az ember feje ugyanis beleolvad a bőrbe. Puhává és egyenletessé teszi a bőrt. Az illata nagyon jó, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Talán mintha kicsit tartósabb lenne az alapozó, sokkal jobban mutat rajtam. Az ára meg egy vicc, 200 ft volt.:D Annyi pénzért ajándék.:) Amint látom limitált, meg ugye egy csomó trend it up termék le van értékelve, (köztük volt ez is) tehát valószínűleg nem fogom tudni újravenni, de minden esetre örülök, hogy megvettem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.