Trend It Up

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. január 11.

Kiszerelés:   2,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es őszi limitált kiadás

Intenzív színű matt ajakpúder, mely az ajkakon bársonyos hatást kelt.

4 árnyalatban elérhető

Elyana

2019. február 7.

Ajándékba kaptam a vásárlásomhoz a DM-ben. Nem vártam tőle csodát, de jól meglepett.
Száraz ajkakra kell felvinni, és nagyon szépen, tartósan beszínezi őket. Nincs tőle szárazság érzésem, inkább selymes lesz tőle a szám. Kb egy órával felvitel után már simán használok rá színtelen ajakápolót és nem maszatolja el. Olyan mintha természetesen lett volna olyan színű a szám. Nekem sötétebb maroon árnyalatban van meg, sajnos a felirata már lekopott, így nem tudom pontosan mi a neve. Sajnálattal olvasom, hogy már nem gyártják...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Diaaa

2018. december 13.

Szerencsére akciós volt, rettenet, semmire nem jó, nehéz felvinni, nagyon csúnya az ajkakon :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.