Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. március 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Egyéb

"Használata a mágneses illesztőrendszernek köszönhetően igazán egyszerű. Optikailag dúsítja és hosszabbítja a szempillákat, ezáltal intenzív, kifejező tekintetet eredményez."

Zsan31

2019. május 23.

Sosem használtam műszempillát, semmilyet sem. Ám egyszer a Müllerben nézelődés közben találtam az Essence polcán egy mágneses “cat eye” verziót. Megfogott és megvettem. Pár bénázó pillanat után azzal nagyon jó tapasztalatom volt és megvoltam elégedve vele. Aztán gondoltam kellene egy drámaibb valami. Elég rossz napom volt aznap mikor ezt megvettem. Hát...nem lett tőle jobb az tuti. Megtetszett az üzletben, de konkrétan kínszenvedés feltenni. Sőt, a bal oldali pillasorom végéhez nem is nagyon passzol. Kemény, nagyon mű. Teljes pénzkidobás volt, amit nem sajnálnék annyira ha olcsóbban jutottam volna hozzá. Próbálkozok majd még vele azért, de nem fűzök hozzá sok reményt. Sajnálom, mert amúgy elég jól néz ki (amíg a csomagolásban van).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

DoriCs

2019. május 20.

Nevetséges.. azt nem értem, hogy ezeket nem tesztelik előtte? Nagyon vastag a töve, a pillasor pedig rövid. Sikerült nagynehezen felrakni (ragasztós műszempillát minden nap rakok fel) . Katasztrófa, 2000 ft a kukába .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 20.

magichand

2019. május 12.

Nagyon "csúnya a töve", csillog, vastag, nagyon fake hatást kelt. A felhelyzés egy rémálom, fel is adtam első körben. Ha lesz időm megpróbálom két/három darabba vágni, hátha könnyebb. De még így se vagyok benne biztos hogy utcára megyek benne, nekem ennél természetesebb kinézetre van szükségem. Addig 2 csillag, mert az ötlet az jó (tudom nem a dm-é az érdem).

Ne vágja szét senki, konkrétan egy rémálom onnantól, bár előtte se volt sétagalopp. -1 csillag, és kuka ☹

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

rosa.love

2019. május 4.

Sajnos ez is, mint tobb eddig hasznalt magneses pilla, hasznalhatatlan. Nekem meg 3 fele vagva (igy ajanljak felhelyezni youtube bloggerek) is idiotisztikusan nez ki. De komolyan. Még jelmeznek is vicc. Egyszerre felelmetes es nevetseges. Eleve lehetetlen a pilla tovehez rakni. Es ott az a csunya magnes is. A legnagyobb penzkidobas es eletem legfeleslegesebben toltott félórája, amit a felrakasaval szenvedtem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.