Trend It Up

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. március 26.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Egyéb

"Használata a mágneses illesztőrendszernek köszönhetően igazán egyszerű. Optikailag dúsítja és hosszabbítja a szempillákat, ezáltal intenzív, kifejező tekintetet eredményez."

Ár: 1.000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 2x próbált (smink nélkül, "tisztán"), fertőtlenítve adom, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Angelless

2021. január 10.

Tegnap vettem. Még sosem volt műszempillám, kíváncsi voltam a mágnesesre.
Tegnap egész este azzal kínlódtam, hogy fenn maradjon a helyén. Akinek hasonlóan "érzékenyek" a reflexei, ha a szeméhez nyúl, az szerintem ezzel ne próbálkozzon. Amikor végre feltettem a felsőt jó helyre, akkor is lepislogtam ösztönösen. :D
Spirálozott szempillára könnyebb feltenni a tutorial videók elmondása alapján.
Ma félbevágtam őket, és csak a "külső felét" tettem fel, így fenn maradt. A tövét nem érzem iszonyatosan vastagnak. Viszont nagyon irritál, érzem, hogy ott van, és nem is teljesen a szempillák tövébe került.
Nem fair teljesen lepontozni, mert attól, hogy én béna vagyok és hogy irritál a műszempilla, másnak még beválhat.
Egy kis gyakorlás után biztosan nagyon rövid idő alatt fel lehet őket pattintani a szemre.
De nekem ennyiért nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Tegnap vettem. Még sosem volt műszempillám, kíváncsi voltam a mágnesesre.
Spirálozott szempillára könnyebb feltenni a tutorial videók elmondása alapján.
De nekem ennyiért nem vált be.

orsay21

2020. november 30.

En sem ertem miert pontoztak le ennyire de ez szamomra is tokeletes! Mar kiprobaltam tobbet is (soros ragasztosat, tincses ragasztosat, mágneses tusvonalasat es ezt) de mind kozul nekem ez a ketsoros magneses jott be a legjobban es ezt is a legegyszerubb nekem jol ferlaknom. Arrol nem is beszelve hogy jo erősek a mágneses es egesz nap szepen tartanak es a helyükön maradnak. Sokaig volt épített pillam is es ezzel nagyon hasonlu hatást tudok elerni. En imadom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

Elisa

2020. május 15.

En fél éve vettem, nagyon megtetszett. Sajnos egyszer sem sikerült még normálisan felhelyeznem, nem tapadt rá végig a szemhéjamra. Nem hiszem, hogy többet veszek ilyet:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 15.

Szreni18

2020. március 7.

Nem tudom, hogy az elozok miert pontoztak le ennyire.. Szerintem tokeletes! Ket magnes utan felbevagtam es amit belulre kene tenni, azt teszem kivulre. Nagyon szep, termeszetes hatasa van es NEM csillog a tove, NEM nehez, NEM vastag! Sajnos mar tobb dm polcan se latom, csak a cimket.. De remelem, hogy hamarosan ujra kaphato lesz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Zsan31

2019. május 23.

Sosem használtam műszempillát, semmilyet sem. Ám egyszer a Müllerben nézelődés közben találtam az Essence polcán egy mágneses “cat eye” verziót. Megfogott és megvettem. Pár bénázó pillanat után azzal nagyon jó tapasztalatom volt és megvoltam elégedve vele. Aztán gondoltam kellene egy drámaibb valami. Elég rossz napom volt aznap mikor ezt megvettem. Hát...nem lett tőle jobb az tuti. Megtetszett az üzletben, de konkrétan kínszenvedés feltenni. Sőt, a bal oldali pillasorom végéhez nem is nagyon passzol. Kemény, nagyon mű. Teljes pénzkidobás volt, amit nem sajnálnék annyira ha olcsóbban jutottam volna hozzá. Próbálkozok majd még vele azért, de nem fűzök hozzá sok reményt. Sajnálom, mert amúgy elég jól néz ki (amíg a csomagolásban van).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

DoriCs

2019. május 20.

Nevetséges.. azt nem értem, hogy ezeket nem tesztelik előtte? Nagyon vastag a töve, a pillasor pedig rövid. Sikerült nagynehezen felrakni (ragasztós műszempillát minden nap rakok fel) . Katasztrófa, 2000 ft a kukába .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 20.

magichand

2019. május 12.

Nagyon "csúnya a töve", csillog, vastag, nagyon fake hatást kelt. A felhelyzés egy rémálom, fel is adtam első körben. Ha lesz időm megpróbálom két/három darabba vágni, hátha könnyebb. De még így se vagyok benne biztos hogy utcára megyek benne, nekem ennél természetesebb kinézetre van szükségem. Addig 2 csillag, mert az ötlet az jó (tudom nem a dm-é az érdem).

Ne vágja szét senki, konkrétan egy rémálom onnantól, bár előtte se volt sétagalopp. -1 csillag, és kuka ☹

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

rosa.love

2019. május 4.

Sajnos ez is, mint tobb eddig hasznalt magneses pilla, hasznalhatatlan. Nekem meg 3 fele vagva (igy ajanljak felhelyezni youtube bloggerek) is idiotisztikusan nez ki. De komolyan. Még jelmeznek is vicc. Egyszerre felelmetes es nevetseges. Eleve lehetetlen a pilla tovehez rakni. Es ott az a csunya magnes is. A legnagyobb penzkidobas es eletem legfeleslegesebben toltott félórája, amit a felrakasaval szenvedtem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.