Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   0,3 g

Intenzív szemkontúrok, tartós, metál fényű, csillogó és jól fedő színek.

• tartós
  • jó fedőképességű
  • könnyedén, egyenletesen felvihető
  • intenzív színű
  • metál fényű
  • csavarható végű, beépített hegyezővel és satírozóval
  • vízálló

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 10.

200 forintért vettem egy aranyat, amikor felviszem, valami még látszik is, hogy csillog ott enyhén, viszont 2 perc alatt lepislogom, nem mintha előtte olyan erősen látszana, a hegyező részéhez 1 év alatt nem tudtam hozzájutni, olyan nehéz lehúzni azt a végét, de legalább a semmitől is eltörik, 50%-a szerintem így fogyott el, a többi ceruzámmal nem volt ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

zayrra

2019. május 27.

200 forintért szereztem be ezüst és kék színekben, úgy voltam vele, h ennyi pénzért el játszadozom vele. Az ezüstbe teljesen bele szerettem, beépült a mindennapi smink rutinomba, gyögyörüen élénké teszi a tekintetemet és egésznap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Lencseee

2019. március 23.

Hogy en mennyire becsapva erzem magamat, meg akkor is ha a kiarusitason 200 huf-ert vettem 5 db-ot...
Mindet a kezfejemen probaltam ki, ahol csodalatosan ervenyesultek. Aztan hazajottem, kiprobaltam mindegyiket a szememen, de a kepen lathato keken kivul egyik sem latszik a szememen... Nekem penzkidobas volt, es meg 200 hufert sem ajanlom.megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Kremcica

2019. március 13.

Update: Betáraztam, vagy épp túltáraztam a lilából, bár továbbra is szeretem. És végre egy év után rájöttem, hogy a végén hogyan működik a hegyező. :)

Metál lila 060-as és szürkéslila 010-es színűt vettem. Nekem tetszik, jól pigmentált és az állaga is rendben van. Diszkréten metálos árnyalat, jól építhető és nem maszatolódik. Mondjuk a satírozó szívacsnak a végén nem sok értelme van, kb használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

vivieeen1919

2019. január 13.

300 foritért vettem az ezüstöt. Kétszer használtam egyenlőre. Nem mondom hogy a legpigmentàltabb de nemrossz kis szemcerka ez. Bár én csak a szemem alján használom, felül fekete tust cicaszemhez jol passzolt ez az ezüstös szin

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

jakabsara

2018. május 22.

egy kék színűt vettem meg leárazva, hogy ki próbáljam, és hát BEVÁLT!!! Tartós és szép!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

niki526

2018. március 20.

Királykék színben van meg, nagyon fel tud dobni egy egyszerű sminket, gyönyörű színe van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Csutak

2018. február 27.

Még 300 forintot sem éri meg kiadni ezért a cuccért. De persze nekem megtetszett, így elhoztam. Hát nagyon nem kellett volna. Jó párszor át kell húzni a szempillatöveknél, hogy egyáltalán minimálisan látszódjon valami. Hatalmas csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

La-Fee

2017. december 8.

Három színárnyalat van meg, egy acélkék, egy ezüstös szürkés és egy barna. Viszonylag tartós, intenzív színek, krémes, nekem egyáltalán nem kemények a ceruzák. Nagyon jól lehet velük dolgozni és gyönyörűek a színei!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 8.

TaBePa

2017. október 11.

Nekem a 010 lila szín van meg. Sok sminkterméket próbáltam életemben, de még egynél se jutott eszembe , hogy botrányos. Annyira kemény, hogy szinte dörzsölni kell a szemhéjra, hogy látszódjon bármi is-hacsak el nem törik-, valami halvány szürkeség jelenik meg. Lehet,hogy csak ezzel az árnyalattal van gond , de abszolút kuka, elhasználni nem lehet, sajnos pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.