Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: Summerof69, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. április 8.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Kombinált

Szagtalan körömlakklemosó aceton- és parfümmentes. Kíméletesen és hatékonyan távolítja el még az effekt és glitter lakkokat is.

javi

2019. április 7.

Az nem zavar hogy olajos, de az alaplakkomból valami lehúzható szerű ragacsot csinál (mint egy peel-off alap), ami néhol a körmöm felső rétegét is magával húzta. Kár érte, mert tényleg semmi szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Dea

2019. március 29.

Nagyon nehezen szedi le a körömlakkot,emiatt,biztosan nem venném újra,illetve drágább,mint,amit szoktam venni,de a koncepció tetszett :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Summerof69

2019. január 28.

Tényleg szagtalan! 😊 A csillámos díszítőlakkot is lehozta. Olajos réteget produkál "munka közben", így nem szárítja ki a körmöket.
Szagok miatti konfliktusok otthon kipipálva :-; .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 28.

Szagok miatti konfliktusok otthon kipipálva :-; .

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.