Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Betti8993, Módosítva: 2018. március 28.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es júliusi-augusztusi limitált kiadás

Erősen fedő rúzs intenzív színnel és finoman fényes végeredménnyel.

4 árnyalatban kapható

pingu

2020. szeptember 22.

Még sosem dobtam ki rúzst, de ez repült a kukába.. A szép sötétvörös színe ellenére borzasztó volt. Elkenődött, elmászott, nehezen tudtam csak szépen felvinni. A tartóssága is gyatra volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Lina14

2018. június 16.

én is leárazva találtam a 020as árnyalatot ami egy szép korall
mivel fényes finise van, nem túl tartós, viszont szép erős színe van, elég 2-3 húzás az egész szájra, ugyanolyan színű a szájon mint a tubusban
kényelmes viselet, de bizony úra kell kenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

én is leárazva találtam a 020as árnyalatot ami egy szép korall
kényelmes viselet, de bizony úra kell kenni

Betti8993

2018. március 11.

Akciós áron vásároltam a DM-ben. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, mivel nagyon tartós. Reggel felkenem és még a nap végén is rajtam van evés és ivás után is. Igaz, délután már újra kell kenni, de így is nagyon sokáig bírja. Eddig a legtartósabb rúzsom. Ebben az árkategóriában szerintem nem találunk jobb terméket. Jóval többet tud, mint a drágább társai. A szín pigmentáltsága tökéletes. Egyszerűen beleszerettem. Biztos vagyok benne, hogy több rúzst is fogok venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.