Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. március 27.

Kiszerelés:   1,1 ml

Az Ultra Matte szemhéjtus akár 12 órán át tart. Hegyes végű applikátora tökéletes szemhéjvonalat eredményez. Ultra fekete textúrája gyorsan szárad és vízálló.

Colorful

2019. november 30.

Könnyű vele dolgozni, de nekem is az volt vele a problémám hogy a tusvonal inkább szürke, itt-ott hiányos lesz mintsem szép matt fekete. Tartósnak viszont extra tartós az a szürke vonal. Mivel filces nem is számítottam rá hogy extra tartós lesz, lehet én vettem olyat amit előttem sokan kipróbáltak az üzletben. Talán egyszer újra tesztelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

gorogrenata94

2019. szeptember 29.

Sok nem bevált szemhéjtus után, erre azt tudom mondani, hogy majdnem tökéletes. Nagyon könnyen és vékonyan lehet dolgozni a filccel. Számomra picit negatívum, hogy sokszor nehézkesen jön ki a festék belőle és emiatt picit szürkésebb marad utána a festék, de könnyen korrigálható. Vízállóságát nem teszteltem, de tartósnak nagyon tartós. Nem utolsó sorban pedig nagy plusz pont az ára. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Kamea

2019. június 24.

Bár könnyen, precízen lehet vele dolgozni, de a végeredmény – többszöri áthúzás után is – egy szürke, teljes fedést nem biztosító tusvonal. Olyan, mint ha ki lenne száradva. Bár én nem a vízállósága miatt vettem, de a könnyet se tűri. Nem vált be, hamarosan a kukában végzi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 24.

zagnes89

2019. május 16.

Szép fekete, valóban mattra szárad. Megfelelően kemény a filc, de nem szúr, emiatt nagyon könnyű vele precíz vonalat húzni, vékony, vastag bármi mehet! Az ára baráti, és tényleg tartós, de a strandra nem való ;)
Egy spinning órát munka után még lazán kibírt, de egyébként nedves fültisztító pálcával könnyen javítható száradás után is, illetve nem szabad megérinteni, vagy onnantól indul a panda...
Nem vonok le csillagot mert nekem nem szempont hogy vízálló legyen, és már most sokkal többször tudtam használni mint a maybelline tusát (az essence-é sem rossz, de ebben mintha több lenne az anyag, nem kell 10-12 használat után kidobni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.