Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2018. december 26.

Kiszerelés:   0,3 g

Az erősen pigmentált, vízálló, matt szemceruza bársonyos textúrája a beépített hegyezőnek köszönhetően rendkívül pontosan vihető fel. Vegán.

5 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ZANNAH

2021. február 9.

Barna színt választottam ,ami jó volt ,de nem mondhatnám tartósnak ,állaga krémes ,elhasználtam,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 9.

Candy21

2020. május 24.

Nem igazán vált be ami pozitívum, hogy jól pigmentált elég krémes tényleg iagzi matt viszont nem tartós alig bír ki egy két órát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

nemzsofi

2019. február 4.

Update: tök jó kis ceruza volt. Míg úgy nem gondoltam hogy valahogy meg kellene hegyezni... lehetetlen a kemény műanyagot lefaragni viszonylag normálisan. DE még vagyobb csalódás ami belül volt... olyan puha a első rész, hogy ceruzaként használni nem lehet. Viszont ferde ecsettel lehet vele vonalat rajzolni. Kár hogy nem ez a célom egy ceruzával... így semmiképp nem 5*

Karácsonyra megvettem a sötétzöld árnyalatot, szatén pezsgő színű szemhélypúderrel tökéletesen ünnepi, ha megfelelően ki van hegyezve nagyon szépen könnyen lehet rajzolni vele. Nagyon tartós is. Szerintem megéri az 1000 ft alatti árat, lehet nézek még belőle más színt is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.