Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: CzFru, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ezzel a fedőlakkal az UV Powergel körömlakkok tökéletes magasfényű felületet kapnak, akár 7 napig tartó manikűrt eredményezve.

orsi0818

2017. november 12.

Féláron vettem gondoltam ennnyiért megéri kipróbálni. De nem. Már aznap elkezdett lepattogni. 2 nap múlva pedig katasztrófa volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

nagy.karolina.0723

2017. október 16.

Egyet értek az előttem szólóval.
Gyorsan leszárítja a lakkot és tartóssá teszi a lakkozást.
Kezdőknek is belejönnek. ;)
Ár-érték arányban remek, BTGN-nek jó alternatívája.
Ára 800 Ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Egyet értek az előttem szólóval.
Gyorsan leszárítja a lakkot és tartóssá teszi a lakkozást.
Kezdőknek is belejönnek. ;)
Ár-érték arányban remek, BTGN-nek jó alternatívája.
Ára 800 Ft körül van.

CzFru

2017. augusztus 18.

Drágább fedőlakk helyett kerestem olcsó, jól működőt. Ezt ajánlották, másnap meg is vettem. Első sorban nagyon gyorsan szárad, és nem csak a felülete, hanem a lakk is alatta, így tényleg teszi a dolgát.
Kettő dolog miatt csak négy csillag:
-Az első, hogy nehéz kezelni, könnyen felszedi a lakkot és könnyen árkokat képez az ecsete a lakk felületén.
-A másik problémám, hogy csak vastagon és gyorsan lehet emiatt felvinni, ami egy kezdő lakkozó számára egyet jelent azzal, hogy folyik mindenfelé. Első használatnál miután rájöttem, hogy ronda a felülete, ha normális vastagságban kenem, elkezdtem vastagabban kenni, de ekkor az állaga miatt mindenhol lakkos volt a körömágyam.
Összességében harmadik alkalomra már elértem a kívánt hatást, de csak gyakorlott lakkozónak ajánlanám, különben csúnya az eredmény.
A fényessége sem kiemelkedő, ahhoz képest, amit ígér, de nekem elsősorban a gyors száradás volt a lényeg, így nem vonok ezért le csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Kettő dolog miatt csak négy csillag: