Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Yette, Módosítva: 2017. december 14.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Bársony hatású, puha tapintású körömlakk.

5 színben kapható

Yette

2020. december 8.

Én a 020-as világoskék árnyalatot szereztem bebelőlle.
Az ecsetévek könnyű dolgozni, és a termék pillanatok alatt megszárad. Finise elég érdekes, kicsit egyenetenre göbödsre szárad, de ez az én szememben eggyáltalán nem csúnya
Nállam kb 2 napig bírja mint minden átlagos körömlakk, ezután már kopni és pattogni kezd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Én a 020-as világoskék árnyalatot szereztem bebelőlle.

Myheartmylife99

2020. július 17.

Bár ez a széria már két éve kifutott, nekem még mindig megvan a 3 árnyalat amit vettem. Azóta nem kezdett el szétválni sem. Ezért szeretem ezt a márkát legjobban a körömlakkok terén. :) mind félig van, de sűrűsödést se veszek észre. Viszont a tartósságát a körmömön már nem tudom annyira dicsérni. Két nap alatt biztos, hogy megtörik valahol és lepattan. Biztos az érdes felület miatt van. A finisét selymesnek minősíteném, nem matt, de nem is fényes. A színek már 1 rétegben is jól fednek! De én mindig 2 réteget szoktam felkenni. Nem csíkoz. Jó vétel volt kiárusításon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

dynah13

2018. június 24.

Ez volt az elso Trend It UP lakkom, 2 rozsaszin arnyalatot szereztem be, es elso hasznalatkor teljesen beleszerettem, mind a szineibe, mind a lakkba. Matt szerure szarad (a teljesen matt vegeredmenyert en matt fedot hasznalok, de van, hogy fenyes fedolakkot kenek ra), tartos, rosszat nem tudok ra mondani. Szeretem nagyon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Babsszi

2018. február 28.

Párszár forintért vettem, a finise eléggé érdekes, nem túl bársony hatású és egyenletesnek se mondanám. Ráadásul fél nap alatt lepattogzott helyenként, viszont a színe az szép intenzív de ettől függetlenül még nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

alexandraporcelain

2018. január 8.

Nagyon érdekes ez a körömlakk, mivel ez - számomra legalábbis - nem bársonyos, hanem teljesen matt. Rendkívül gyorsan szárad, és teljesen matt, bár hozzáérve tényleg kicsit "bársonyos" a tapintása. Ez biztos jó annak, aki szereti simogatni a körmeit. :D Két-három rétegben azért fel kell vinni, de ez nálam a másik 7 trend it up lakkra is igaz. Tartós, nem pattog le hamar. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.