Tresemmé

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. május 11.

Kategória:   Samponok

• tisztítja a hajat és a fejbőrt
  • regenerálja és táplálja a hajat
  • finoman illatosítja a hajat

Sziporka88

2020. július 31.

Olyan jó volt a véleményezése, hogy gondoltam kipróbálom.
Vékony szálú, de amúgy problémamentes hajam van. Na ettől a sampontól a fejbőröm kisebesedett, viszketett. Maga a hajkoronám sem lett se fényesebb, se puhább.
Egy jó tulajdonsága az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Olyan jó volt a véleményezése, hogy gondoltam kipróbálom.
Egy jó tulajdonsága az illata.

Kolett89

2020. július 19.

Vettem, mert itt jókat írtatok róla.
Sajnos nekem biztos, hogy nem újravevős!
Nagyon kiszárította a fejbőröm! Viszket is tőle.
Elvileg jól kifésülhető is lesz tőle a hajad, nekem ez sem tűnt fel :(
Szerencsére akciós volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Vettem, mert itt jókat írtatok róla.
Sajnos nekem biztos, hogy nem újravevős!
Nagyon kiszárította a fejbőröm! Viszket is tőle.
Elvileg jól kifésülhető is lesz tőle a hajad, nekem ez sem tűnt fel :(
Szerencsére akciós volt!

Kremcica

2020. július 17.

Nem gondoltam volna mikor megvettem (inkább a kíváncsiság hajtott) de nagyon bevált. Maga az illata nem teszik a flakonból szagolva, de hajmosáskor már kellemes. Elég sűrű, kiadós így az árát nagyon megéri (most mikor a véleményt írom ráadásul az Azúr drogériákban akciósan csak 890 Ft). Kétszer mosom át a vállig érő vékonyszálú hajamat, de elég egy mogyorónyi adag vízzel hígítva első mosáskor a második mosásnál még annál is kevesebb kell. Elég száraz mostanában a hajam így bár puhít, de nekem kell a balzsam és hajvégápoló utána. Az eredmény elképesztően puha, lágy, fényes, de nem elnehezült haj. Jól tisztít és nem érzem hogy jobban zsírosítana mint bármelyik másik sampon és az érzékeny fejbőrömet sem bántja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Henszi

2020. július 12.

Olyan sampont kerestem, ami segíthet a hajhullásomon, ezért választottam ezt, amiben van biotin. Az illata nagyon finom, még három nappal később is éreztem. Eddig csak kétszer használtam, de majd egy kis idő úlva mondok érdemleges véleményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Szanszi

2020. július 8.

Bár én már megtaláltam a számomra tökéletes sampont, mégis kiváncsi voltam erre és vettem egyet.
Az imádott Raywell keratinos samponom éppen rendelés alatt van, kellett valami addig amíg megérkezik. Nagyon finom, olyan “fodrász szalon” illata van, luxi érzés használni.
Nagyon jól habzik, jól tisztít, könnyen kifésülhető a haj, akár balzsam nélkül is. Én azért tettem rá, nagyon könnyű, puha és fényes tőle a hajam.
Lehet hogy vetélytársa akad a kedvencemnek? ☺️
Mindenesetre 400 ml, jó áron van, nézzétek meg, szerintem megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Lehet hogy vetélytársa akad a kedvencemnek? ☺️
Mindenesetre 400 ml, jó áron van, nézzétek meg, szerintem megéri!

sziluetta

2020. július 2.

A vélemények hatására vettem meg, korábban natúr sampont használtam, ami szörnyű volt, kellett egy gyors váltás, és ezt néztem ki helyette. Kellemes illata van és jól habzik, nekem alapból nagyon zsíros a bőröm és a fejbőröm is, 2 hajmosás között használom kell a valamennyi szárazsampont. Egy samponnál nekem szempont, hogy ne zsírosítson legalább jobban, mert megoldani még egyik sem oldotta meg a problémát. Ez a sampon nem zsírosít jobban, 2 napig vállalható a hajam, a harmadik napon kell szárazsampon, ez szerintem teljesen korrekt. A ballzsemjával együtt használom, így a kifésüléssel nekem nincsen semmi problémám, a hajam puha és fényes lesz a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Lewanda

2020. július 2.

Mindig nagy gondban vagyok hajmosás után a kifésüléssel, hiába használok balzsamot és olajat is. Már teljesen feladtam, a jó vélemények miatt úgy gondoltam kipróbálom rosszabb már úgyse lesz. Húúúúúúú hát olyan könnyen ki tudtam fésülni mosás után, hogy magam sem hittem el. Ezért már jár az 5 csillag. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Nanetti

2020. július 1.

Szerintem ennél jobb sampont még nem használtam. Nagyon jól habzik, nem kell sok belőle, nem zsírosít (sőt!), és szuperül puhítja is a hajamat. Az illata sem utolsó. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

glockbarci

2020. július 1.

Szeretem, szőkített hajamnak tökéletes ápolást ad balzsamjával kiegészítve. Ráadásul nagyon jó áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Kitts

2020. június 25.

Nála volt az első ünnepélyes alkalom, hogy nem észnélkül kaptam le egy tetszőleges dobozú és feliratú sampont a polcról, hanem szépen végignéztem az itteni véleményeket a bolt kellős közepén. Taps nekem! :D

Egyébként nem festett, egész jó állapotban lévő, de iszonyatvékonyszálú hajjal és gyorsan zsírosodó tövekkel vagyok megáldva (évszakváltás óta hullik is). A vékonyszálnak és a hajhullásnak határozottan jót tett, hajmosás után pedig valami teljesen más, felhőkönnyű állagot ad a hajnak (amit eddig másnál én nem tapasztaltam), isteni érzés. Sűrű krémes állagú (ezért alaposan ki kell mosni a hajból!), nagyon kevés elég belőle, úgy is teljesen jól habzik. A zsírosodáson nem változtatott gyakorlatilag semmit (-1), de a hajam jól érzi magát vele, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Hidratálók: Glycerin, Trehalose
Vitaminok: Biotin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak