Tresemmé

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. május 11.

Kategória:   Samponok

• tisztítja a hajat és a fejbőrt
  • regenerálja és táplálja a hajat
  • finoman illatosítja a hajat

600 Ft Tresemmé Biotin Repair Sampon Károsodott Hajra
Ár: 600 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, VII. ker., fizetés: Személyesen vagy postán/Foxposttal

Zsoka1818

2022. július 31.

Illata jó,de nem vettem észre különösebb változást a hajamon tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 31.

Illata jó,de nem vettem észre különösebb változást a hajamon tőle

totheszter14

2022. május 3.

Nagyon elégedett voltam vele, ápolt és puha hajam volt a használata utáni 3. napon is. 3. nap után kezdett száradni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

v.alexandra27

2022. április 21.

Elégedett voltam vele alapvetően, kelleses tapintású, puha volt utána a hajam, nem nehezítette el, azért a károsodott hajjal nyilván nem csinált semmit, de szerintem jó sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 21.

glrx

2022. április 5.

imádom az illatát, nagyon sokáig elég, pedig 2 naponta mosom a hajam. csak a hajtövekre viszem fel, a hajhosszamra soha, mert kiszárítja, de a fejbőröm imádja. selymes, puha lesz tőle mindig a hajam. nagyon szeretem, nekem megéri az árát.✨

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 5.

Kattty93

2022. március 28.

Anyukámnak nem vált be, így tőle kaptam egy majdnem teli flakont. Első hajmosás után olyan volt, mintha fodrásztól jöttem volna. Nekem bevált, mert általában hamar zsírosodik a hajam, ezzel jobban bírja. Viszont a fodrászom szerint száraz a fejbőröm tőle, így felváltva használom másik két samponnal.
Próbáltam a zöld dobozosat is (szintén anyukámtól továbbadva), azzal is kevésbé zsírosodott a hajam, de ez a verzió valahogy jobb tartást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.

BRebi

2022. február 4.

Az illata tetszett, de más pozitív tulajdonságot nem tudok róla elmondani. Sajnos nagyon hamar zsírosodott utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 4.

Petra0408

2022. február 3.

Kezdjük a pozitívummal (hogy miért 2 csillag):
Jó az illata, jól habzik, és jól tisztít. Valamennyi fényt is ad. A zsírosodásra hajlamos hajtövem szinte porszáraz utána...
Aztán a negatív:
Ez a porszárazság sajnos a végekre is igaz, borzasztóan szárít. A balzsamjával együtt katasztrófa szinten, ezért először arra gyanakodtam, hogy az a ludas. De nem, a bevált balzsamommal is száraz a hajam, bár tény, nem annyira (Gliss Oil Nutritive).
Emiatt a szárítás miatt jobban is törik a hajam, plusz viszket a fejbőröm tőle.
Néha napján mélytisztítás címen el fogom használni, mert nem szeretek kidobni semmit, de semmiképp sem ajánlom "mindennapi" samponnak, pénzkidobásnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 3.

Kezdjük a pozitívummal (hogy miért 2 csillag):
Aztán a negatív:
Emiatt a szárítás miatt jobban is törik a hajam, plusz viszket a fejbőröm tőle.

StabilHabcsok

2022. január 17.

Régebben sokáig kedvenc volt, míg rá nem jöttem, hogy emiatt zsírosodik meg töredezik brutális módon hajam.
Az elején tökéletesen puha volt a hajam, fényes, egészséges. Ezután egyre rosszabb lett: egyre többször kellett hajat mosni, töredezni kezdett, mint állat. A végére már másfél nap után olyan volt a fejem, hogy kenyérre lehetett volna kenni a hajzsírt.
Nem érdekelt, hogy sok volt még a samponból, balzsamból, ment is a kukába, mert ezt senkinek sem adtam volna tovább....
Ezek után kb egy évig szenvedtem, mire a megfelelő módszerekkel, termékkel sikerült visszaállítani az eredeti felállást.
(Festett, egyenes szálú, zsírosodásra egyébként nem hajlamos hajam van).
Sokat ígér ez a termék, de egy nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 17.

(Festett, egyenes szálú, zsírosodásra egyébként nem hajlamos hajam van).
Sokat ígér ez a termék, de egy nagy csalódás.

mafkanett

2022. január 7.

Nem vagyok vele megelégedve...Eleinte nagyon jónak gondoltam de hetek múlva jobban zsirosodott a hajam. Mire elfogyott az egész tubus elkezdett hullani is a hajam tőle úgyhogy el volt az utolsó drogériás samponom...jelenleg revalidot használok és szebb a hajam mint valaha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 7.

ZANNAH

2021. december 13.

Nekem a melírozott szőke hajamra jól működik .az ára is kedvező

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 13.

Nekem a melírozott szőke hajamra jól működik .az ára is kedvező

Hidratálók: Glycerin, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone
Vitaminok: Biotin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.