Tresemmé

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2023. szeptember 18.

Kategória:   Samponok

2023-ban megújult összetétel!

• tisztítja a hajat és a fejbőrt
  • regenerálja és táplálja a hajat
  • finoman illatosítja a hajat

bogi003

2024. május 11.

Zseniális amit művelt a hajammal. Jó illat, természetes ragyogás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 11.

Zseniális amit művelt a hajammal. Jó illat, természetes ragyogás

aurora20

2024. május 4.

Nekem nagyon bevált. A hajam zsírosodásra hajlamos, a 3 napon már sokszor nem tudok mit kezdeni vele, emellett van, hogy korpás is. 3. alkalommal használtam a sampont pont a héten, még egy hét után is összekötve szinte frissen mosottnak tűnt. Hogy mennyire szárítja a fejbőrömet nem tudom, mert nem érzem, hogy viszketne és nincs is semmi jele. A hajam végén látom ennek jelét, de próbálok a végére több hajmaszkot és balzsamot tenni és az valamennyit segít rajta. Összességében engem megnyert és újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 4.

Dr.Elizabet

2024. április 3.

Nem olyan rossz, de igazából semmi extra. Kicsit puhább a hajam, nem nehezíti el és az illata is tetszik. Néha újraveszem, de aztán mindig inkább áttérek valami másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 3.

inspiredina

2023. augusztus 14.

Ez volt az első Tresemme sampon ami használtam, és egyenlőre ez is volt nekem a legjobb. Gubancolódásra hajlamos hullámos festett hajamom kellemesen felhabzik, tisztítja és ápolja, különösen a balzsamjával együtt használva. Amit viszont nem igazán tudnak a drogériás samponok, az a fejbőr ápolása a hajhullás mérséklése érdekében, emiatt más (koreai) samponokat is használok, ezt így csak max 1x egy héten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 14.

koborzoja

2022. november 8.

Inectoról váltottam, mert nagyon jól tisztított, de nem ápolt eléggé. Nagyon puha lesz tőle a hajam, viszont másnap már tocsog a zsírtól. Az elődjével 2-3 napig bírta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 8.

Zsoka1818

2022. július 31.

Illata jó,de nem vettem észre különösebb változást a hajamon tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 31.

Illata jó,de nem vettem észre különösebb változást a hajamon tőle

totheszter14

2022. május 3.

Nagyon elégedett voltam vele, ápolt és puha hajam volt a használata utáni 3. napon is. 3. nap után kezdett száradni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

v.alexandra27

2022. április 21.

Elégedett voltam vele alapvetően, kelleses tapintású, puha volt utána a hajam, nem nehezítette el, azért a károsodott hajjal nyilván nem csinált semmit, de szerintem jó sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 21.

glrx

2022. április 5.

imádom az illatát, nagyon sokáig elég, pedig 2 naponta mosom a hajam. csak a hajtövekre viszem fel, a hajhosszamra soha, mert kiszárítja, de a fejbőröm imádja. selymes, puha lesz tőle mindig a hajam. nagyon szeretem, nekem megéri az árát.✨

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 5.

Kattty93

2022. március 28.

Anyukámnak nem vált be, így tőle kaptam egy majdnem teli flakont. Első hajmosás után olyan volt, mintha fodrásztól jöttem volna. Nekem bevált, mert általában hamar zsírosodik a hajam, ezzel jobban bírja. Viszont a fodrászom szerint száraz a fejbőröm tőle, így felváltva használom másik két samponnal.
Próbáltam a zöld dobozosat is (szintén anyukámtól továbbadva), azzal is kevésbé zsírosodott a hajam, de ez a verzió valahogy jobb tartást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 28.