Tresemmé

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. május 11.

Kategória:   Samponok

• tisztítja a hajat és a fejbőrt
  • regenerálja és táplálja a hajat
  • finoman illatosítja a hajat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dunaimano

2021. július 27.

Boxos szerzemény volt, és inkább csak jegyzetként írnám fel magamnak, hogy jól működött, sokáig tartott, szépen habzott, keveset kellett nyomni, és nem irritálta az egyébként érzékeny fejbőrömet. Pozitív benyomással volt rám a márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

homanalexandra

2021. július 18.

Tavaly nyáron kipróbáltam, tetszett, hogy van benne biotin. Az én hajamnak nagyon jót tett, mintha gyorsabban nőtt volna és elég sok babahajam is lett. A kupak kialakítása nekem tetszik, nem dől belőle a termék, így sokáig elég. A fejbőröm nagyon viszketett a használata előtt, ezért is kerestem olyan sampont amit azelőtt nem próbáltam, viszont nem csak ezt használtam végig, hanem a Nivea Hairmilk fény samponját is. Nem akartam, hogy megszokja a fejbőröm, mert akkor nálam eltűnik a hatása, a kettő váltogatása nekem nagyon bejött és jót tett a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

oszdaniella

2021. július 3.

Jó illata van igazából, kicsit erős, bár nem csodálom amennyi illatanyag van benne, teljesen feleslegesen. Rossmann alkalmazásban nyertem, saját pénzből nem venném meg. Elkezdett hullani a hajam, mikor használtam, aztán mikor felhagytam vele, nem hullott tovább. Nem szép az INCI-je.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

Kamea

2021. június 30.

Ugyan nem károsodott a hajam, de gondoltam, ez nem árthat. Elhasználtam egy flakonnal. Valóban lággyá és puha tapintásúvá varázsolta a hajamat. Talán túlságosan is, mert hajmosás után semmi tartása nem maradt, pedig nem vékony szálú a hajam. Ezt nehezményezem a leginkább. Jól tisztított, és nem vettem észre, hogy kiszárította volna a hajszálakat. Hajat – szárazsampon igénybevételével – 5-7 naponta mostam előtte is, ezt nem befolyásolta ennek a samponnak a használata se. Szóval nem ártott, de nem is egy nagy durranás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 30.

mafalda

2021. június 12.

Na jó ahogy a zöld tubusos szárított ez meg borzalmasan zsírosít...egy fokkal jobb persze az én száraz hajamra, na de amúgy hetente mosok hajat, mert szerencsére nem kell gyakrabban. Persze ha ezt a sampont választom kb 3 naponta kell mosnom...nekem ez a márka úgy tűnik nem jött be, na jó két termék után nem kéne leírnom de annyi más van a piacon továbblépek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

AszusZ

2021. június 6.

Szerintem teljesen korrekt puha lett tőle a hajam nagyon jó az illata legalábbis nekem nagyon tetszik én a hajbalzsamját és a hajpakolását is használom és mellette még a haj honvédőjét is. Most használtam harmadjára de már most érzékelhető a változás a haj végeknél. Én merem ajánlani ezeket a termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 6.

Doracska

2021. május 18.

Nekem nagyon tetszett, puha, selymes tapintású lesz a hajam utána, az illata is kellemes, a balzsammal együtt használom. Elég egy kevés is belőle, bár mondjuk én sűrűn mosok hajat. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

vivienpalfi1

2021. május 16.

Kellemes illata van, puhává varázsolta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Kellemes illata van, puhává varázsolta a hajam.

Nymphea

2021. május 15.

A ti nagyon pozitív véleményeitek alapján vettem meg. Régóta szemeztem vele, de hát azért az árát elég borsosnak találtam. Mindig megszaglásztam a boltban, de ma megláttam, hogy az R betűs drogériában nagyon akciós, így elhoztam. Még az előző nem fogyott el, de ma muszáj voltam kipróbálni, ahogyan a szintén türelmesen várakozó G. Hair Food balzsamot is. Hát jelentem allásan hölgyeim, ez a sampon valami csoda. Imádom az illatát. Visszafogott, finom samponillat, ami finom illatúvá teszi a hajat. Nagyon sűrű, de jól eloszlatható, nagy sűrű habot képez, így gazdaságos is, elég kevés mennyiség is egyszerre. Hajmosás közben már csikorgós volt tőle a hajam, amit én személy szerint imádok. Nekem ez annak a jele, hogy nagyon szép lesz a hajam szárítás után. Szép is lett. Illatos, fényes és élettel teli. Biztosan kipróbálom még más termékét is a márkának.

UPDATE: Mire a flakon végére értem (elég sokára, mert heti 1x-2x msok csak hajat, és ebből kevés kell) szerintem hozzászokott a hajam, és sajnos a töredezésen semmi sem segít most rajta, így más után kell néznem. Viszont már nem tartom egyáltalán drágának ezt a sampont, sőt, ár-érték arányban nagyon is megéri. Az illat finom, de váltottam a Purify and hydrate samponra. Ha esetleg úgy alakulna, lehet újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

ruszkair90

2021. május 12.

A hajam ugyan károsodott, azonbanez a fajta sampon nem vált be számomra, hamarabb zsírosodik tőle a hajtövem sajnos, nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Hidratálók: Glycerin, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone
Vitaminok: Biotin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak