tréStiQue

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: GyongyiCsoban, Módosítva: 2019. július 18.

Kiszerelés:   0,8 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, mint egy rúzs, könnyű a felvitele, mint egy ajakbalzsamnak. Kókuszolajjal a maximális hidratáltságért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Trixi

Korcsoport: >54
2019. július 30.

Tényleg mini. Egy nagyon pici, vékony rúzsrudacska, sőt rúzsceruzácska. Sajnos nem egyezik meg a nem mini változattal, amely primert is tartalmaz. Elvileg erősen pigmentált lenne, de a Paris Pink árnyalat szerintem egyáltalán nem az, és nagyon gyorsan el is halványul a színe az ajkakon, egyáltalán nem tartós. Többször is át kell húzni az ajkakat, hogy valami látszódjon. Mondjuk ez az árnyalat a legvilágosabb azt hiszem, talán egy erőteljesebb színű változat jobban teljesíthet. Lehet, hogy hidratál valamennyire, és azért nem tartós, mindenesetre krémességet, olajosságot, hidratálást én nem nagyon érzek rajta. Persze szárítani sem szárít. Egy közönséges színezett szájbalzsamnak mondanám a kommersz, ámde drága kategóriából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 30.