Tria Beauty

Ár:   144 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. június 20.

Ár:   144 990 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyedülálló és máig ez az egyetlen olyan professzionális fejlesztés, mellyel otthon is biztonságosan és hatékonyan elvégezhető a lézeres arcfiatalítás.

A készülék az amerikai FDA engedélyével és közös fejlesztésésvel kerül forgalomba ami a legnagyob garancia a hatékony eredményes kezelésekre. A készülék helyreállítja, beinditja a kollagén újratermelését, így arca visszanyeri természetes fényét, feszességét, halványítja az erős ráncokat, fiatalosabb, sugárzóbb, frissebb külsőt kölcsönözve már 2 hét elteltével.

A rendszeres használatnak köszönhetően a bőr tónusai javulnak, az arc a tokától a homlokig megemelkedik, a bőr textúrája tömörebb és feszesebb lesz. A bőrfelszín jelentős fiatalodáson megy keresztül, mely nem csupán felszíni hatás, mint a krémet és szérumok esetén.Az Age-Defying ránctalanító és bőröregedés gátló arckezelő lézer használatával a bőr öregedése nem csak leáll egy időre, hanem visszafordul, megfiatalodik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Danka75

2020. május 11.

Frissítés!
Végigcsináltam a 8 hetes kezelést. Az első hét egyes fokozaton nem volt vészes, utána a kettes fokozat is elviselhető, viszont a hármas már nagyon kellemetlen. Égeti, csípi a bőrt, amely ki is pirosodik, de másnap reggelre rendbe jön. A kezelés után három héttel a bőröm tapintása nagyon száraz hatást keltett, ugyanakkor ha belenéztem a tükörbe, nem tűnt száraznak. Érdekes volt, mindenesetre erős hidratálót használtam mindig.
És akkor az eredmény a 8 hetes kezelés után. A májfoltok jelentősen elhalványultak, de teljesen nem tűntek el. A pórusok kisebbek lettek, talán némileg jobb lett a tartása az arcomnak, de a nagyobb ráncokkal nem tudott mit kezdeni. Ha újra kellene rendelnem, lehet nem tenném meg, mert drasztikus hatást nem ért el.

Itthon nagyon drágán árulják ezt a terméket, ezért én az Ebayen rendeltem meg 79 ezer forintért, vadi új, egy év garanciával. Angliából hozták DHL-el, 3500 forint volt a szállítási költség. Hétfőn délelőtt leadtam a rendelést és másnap délben már kezemben volt a készülék! Elképesztő, itthon meg 3-5 napot is várnom kell.
Maga a készülék nagyon hatásos. Érdemes rá befektetni, mert ugyanazon az elven működik, mint a kozmetikusnál elvégzett lézerkezelés, csak az 150 ezer forint. Én még csak két hete használom, de már most jelentős változást látok. Egészségesebbnek tűnik a bőröm, csökkentek a ráncok és jelentősen halványultak a májfoltok.
Maga a kezelés nem fájdalommentes, erre érdemes felkészülni. Egyes fokozaton még hagyján, de kettesen és hármason már eléggé csíp, utána pedig még vagy két órán át égő érzés van az arcon. Én nem rendeltem meg hozzá a szériumot és az arctisztítót, ami itthon volt, azt használtam, és így is hatásos. A kezelés 8 hétig tart, ha véget ér, ismét jelentkezem .:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 11.

Frissítés!