Tria Beauty

Ár:   109 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. május 25.

Ár:   109 990 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyedülálló forradalmi technológia az otthon használható ránctalanító lézertechnológiában. Az egyedi tervezésű szemránckezelő frakcionált lézer segítségével napi 2 perc használat mellett korrigálja, tünteti el a szem környékén lévő ráncokat, duzzanatokat és foltokat. A készülék az amerikai FDA engedélyével és közös fejlesztésével került forgalomba, mely garancia a kiváló minőségre és hatékony eredményes, látványos kezelésre. Már 2 hét alatt a hatás szemmel látható és kézzel is tapintható.

misno

2020. június 9.

Mielőtt elkezdem dicsérni, kiemelem, hogy nem használtam a szemem alá, amire ajánlották. De kipróbáltam régi pattanások besüppedő hegein a halántékomon, és a homlokomon. Itt viszont a különbség egy hét után látszott. Fájni fáj a kezelés, de kibírható, a kezelt terület enyhén barna lett, de ez majd szépen C vitaminos szérumokkal korrigálható,remélem. Annyi kidobott pénz után valami használt legalább. Nem olcsó, de ha az ember vadássza, akciós néha. Aki a hegekkel sokat szenved, annak mindenképpen ajánlom. Szem alatt nem merem használni, hogy őszinte legyek. Ha tönkremegy, az arcra való testvérét is megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.