Tria Beauty

Ár:   135 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. június 9.

Ár:   135 990 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Tria Beauty Hair Removal 4X Lézeres szőrtelenítő készülékkel végleges eredményt érhet el - mely a wheeland tesztekkel alátámasztott - ellentétben az ideiglenes megoldásokkal, mint a gyantázás, a borotválkozás, vagy más szőrtellenítő eljárások (pl. IPL), mindezt otthona kényelmében.A Tria Beauty Hair Removal 4X Lézeres szőrtelenítő készülék ugyan azt a lézeres technológiát alkalmazza, amit a professzionális lézeres szőrtelenítő gépek, melyek korábban csak a klinikákon és jól felszerelt kozmetikai szalonokban voltak elérhetőek.

A Tria Beauty Hair Removal 4X Lézeres szőrtelenítő készülék egy otthoni célra kifejlesztett professzionális eszköz ami a lézerdiódák elvén alapul. A lézerfény megbénítja a szőrtüszőket úgy, hogy alapvetően a melanint célozza, a kezelés közben pedig a bőr maga sértetlen marad.

1. A Tria Beauty Hair Removal 4X Lézeres szőrtelenítő készülék professzionális erejű lézerdióda technológiát alkalmaz, amely a szőrtüszőkben lévő pigmentet célozza meg.
  2. A lézer hosszútávon megbénítja a szőrtüszőket, amely elveszti a szőrvisszanövesztő képességét.
  3. A megbénított szőrszálak elkezdenek kihullani, bőrünk pedig simává, puhábbá és bársonyosabb tapintásúvá válik.