Trilogy

Ár:   £19.50   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   £19.50
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Organikus csipkebogyó olaj

Minimum 80%-ban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (omega 3 és 6) és zsírsavat (omega 9).

Rendkívül hatékony a hegek és striák és más bőr problémák ellen, beleértve a dehidratált és öregedő bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

B.B

2017. július 9.

Egy kis utazószettben találkoztam vele a lemosójával, és a hidratáló krémjével. Hozzá kell tenni hogy én használok rosehip olajat egy ideje, és meglepődtem,hogy tényleg mennyi különbség van termék és termék között. Nagyon jó! Kellemes,hamar beszívódik és este ha felkenem arclemosás után reggelre ragyogó bőrrel ébredek! Drága de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).