Triple Dry

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 350 Ft

24 órás védelem.

Ár: 1 350 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Szilviams0118

2019. augusztus 29.

Egy időszakban nagyon izzadós voltam, illetve nem tudtam elviselni egy dezodor illatát sem, ezért kerestem olyan terméket, amelynek nincs illata...nagyon bevált! elég húzós ára van, de megéri, többször újravettem. Aki nagyon izzadós, az bátran használja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Ankater

2019. február 6.

Nekem nagyon bevàlt ez a kis termék. Gondolkoztam, hogy meg vegyem-e, és végül a kosaramban landolt. Nem bántam meg! Nagyon erősen izzadok, de ezt orvosolja, én se hittem el. Tuti újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

szawai

2018. június 13.

Sajnos az előtt vettem meg, hogy elolvastam volna itt a véleményeket. Az első héten még hatott, azaz működött....de vége is lett a csodának gyorsan. Abszolút csalódás.Nem tud többet, mint egy 300 forintos avonos izzadásgátló. Ragacsos, nehezen szárad és a legnagyobb hibája, hogy abszolút nem véd az izzadástól és a szagoktól. Az egyetlen pozitívuma, hogy nem csíp. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

dkapas

2017. augusztus 2.

Két napja használom a terméket, extra hőségben és tökéletesen működik. Száraz, púder érzetű a hónaljam és egyáltalán nem ragacsos, ahogyan a legtöbb kommentben olvastam. A DM-ben vettem és csak utána kerestem rá itt, hogy mik a tapasztalatok és már lelki szemeim előtt láttam, hogy kuka lesz belőle, de nem. Eddig jobban működik, mint a Certain Dri. Megbízhatónak tartom a Krémmániás véleményeket, 95%-ban bejöttek, ez most a maradék 5% nálam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

sydneyke001

2017. május 25.

Nem vagyok elájulva tőle.
Pár óra elteltével ha kimelegszem vagy sportolok patakokban izzadok tőle és egy merő ragacs lesz a hónom alatt.
Alig várom, hogy elfogyjon,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Nem vagyok elájulva tőle.
Alig várom, hogy elfogyjon,

zs001

2017. május 21.

Dm-ben vettem. Persze azután olvastam el a véleményeket hogy hazaértem vele, és kicsit elszomorodtam. De most kivételesen jól jártam hogy nem "hallgattam" az előttem kipróbálókra, mert nekem maximálisan bevált. Egyáltalán nem izzadok ha ezt használom, teljesen száraz érzést biztosít. Nekem gyorsan száradt...Nem csíp, és végre egy dezodor ami nem illatosított!! Eddig én a sima kék nivea-t és a dove illatmentesét tudtam csak használni mert nem bírom elviselni az illatosított dezodorokat. Az hogy alumíniumot tartalmaz engem nem érdekel, nem iszom-dohányzom-gyógyszerezem magam, azt hiszem ennyi káros belefér az életembe :-D Biztos hogy újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

kisizé

2017. február 20.

már több mint egy hete használom, én meg vagyok elégedve! fürdés után használom este, tény, hogy lassan szívódik be, de este nem is sietek felöltözni sehova, szóval ez nem zavar. eleinte kicsit fura volt, hogy reggel nem használok semmit, de a hatás nem marad el, nem izzadok egész nap :) nem irritál még borotválkozás után sem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

felicitas

2016. november 15.

Ennyi alumíniumtól azt hittem ez lesz a csúcsok csúcsa, de majnem mintha vízzel kenegetném. 3 órát nem bír ki, nemhogy 3 napot. Pénzkidobás. Nem hittem el az előttem véleményt íróknak. Az első pár napban hatásosnak tűnik, utána kimutatja a foga fehérjét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

nkmagda

2016. április 14.

Sosem voltam a golyós deok híve, de ahol lakom most, itt sajnos a stiftesből amiket korâbban hasznàltam nagyon kevés elérhető. Mindenből csak spray vagy golyós van. De nekem azok nem vàlnak be, gondoltam ez dràgàbb illatmentes is, de aok hasznât vettem, hiàba ha csak este ha csak reggel hasznàltam. Nekem egyàltalàn nem érte meg azóta àll a szekrényben, talàn egyszer még próbàlkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

HeNicolett

2016. február 17.

Kb 4 hónapja vásároltam, a leírás alapján megfelelőnek tűnt, azonban nem gátolja jobban az izzadást, mint egy pár száz forintos izzadásgátló. Pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.