Trompy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trudie, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Felszívja a nedvességet, megelőzi a bőrirritációt. A baba érzékeny bőrét ápolja és védi.

alexandra_domotor

2016. augusztus 28.

Ez a legjobb hintőpor szerintem. Nem irritálja a bőröm(pedig nekem aztán mindenre kijön valami), így előszeretettel használom: kipattogás, epilálás előtt satöbbi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract