Best of Beauty 2019

Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dnóra99, Módosítva: 2014. március 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Alapját a kivi és gránátalma magjainak kivonata alkotja, melyek csipkebogyó és az arany jojoba hozzáadásával javítják a bőr rugalmasságát.

Elíxir 'hős' összetevője a Moringa olaj, mely a csodák fájáról származik. Ez az olaj 1,700 antioxidánst tartalmaz, melyet természetes C-vitaminnal együtt egy igazi bőrregeneráló, bőrmegújító és fiatalító termék, ezért másnak nem is nevezhettük ezt a terméket, mint Elíxirnek!

Minden bőrtípusra ajánlott.

fanni77

2014. június 13.

Ezt a terméket egy barátnőm ajánlotta. Olajat eddig nem használtam bőrömre mert azt gondoltam ha pattanásos akkor csak árthatok neki. Ismét tévedtem! Amióta ezt az olajat használom, a bőröm sokkal jobb állapotú, nem vízhiányos, mint előtte volt és kevesebb a gyulladt pattanás az arcomon. Általában este használom, mert kell némi idő amíg felszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

dnóra99

2014. március 21.

A terméket pár hete használtam, amikor a szokásos kozmetikai kezelésnél nem kellett a plusz ampulla az arcomra (mert előtte olyan vízhiányos volt). A ráncok sem olyan mélyek az arcomon azóta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: D-Alpha Tocopherol

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Az E-vitamin egyik formája. A "D" betű a természes formájú E-Vitamin olajat jelöli, melyet nővényi olajakból vagy szójababból nyernek. Paula begin szerint az E-vitamin természetes formában hatásosabb és jobban megtartja a bőr,mint a szintetikus társait. További információk az E-vitaminról>>>.