True Blood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gladys, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegy: körte, citrusok

Szívjegy: Éjszaka királynője virág (jázmin egy fajtája)

Alapjegy: pézsma, ámbra

Ár: 5000+ posta , Eladó: Mixi
Állapot: Pár fújás hiány, Helyszín: --, fizetés: Előre utalást követően posta

Masnuci

2019. február 11.

Egy netes parfüméria oldalán nézelődtem a párom lányával amikor kiszúrta ezt a parfümöt. Ismerte a sorozatot amiről a nevét kapta, az üvege csodaszép, hát utánanéztünk az illatnak. A leírásból ítélve nem lehetett rossz. Hát kérem nem is az! Megrendeltük, azonnal két üveggel, egyet neki egyet magamnak és már az első szippantás meggyőzött róla, hogy jó döntést hoztunk. Kellemes édeskés virágillat, picit krémes érzés, simogatja az orrom. De valóban érzek benne egy leheletnyi utalást a vérre. Nem tudom mi az az összetevő, ami ezt kihozza, még ha nagyon lágyan is, de ott van. És az árához képest meglepően nagy hatósugarú és tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 11.

zuzmano

2016. december 26.

Igazán érdekes illat, közepesen tartós valóban van benne vmi ami ha nagyon akarom akkor a vér illata filingje is lehetne. Csak kipróbáltam egy barátnőm lányának van ilyen és muszáj volt ugye. Nem nekem való nem változik, rajtam végig ugyan azt adja. Nem szeretném ha vérszagot kapnátok ezért elsőre ajánlom a próbát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 26.

magyaredina

2016. szeptember 8.

Piros bogyós gyümölcsös illat.
Nagyon érdekes, hogy nagyon szépen eltalálták azt az arányt, ami egy kicsit tényleg emlékeztet a vér illatára.
Gyümölcsös ám nem édes illat.
Az üvege nagyon tetszik,
A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Piros bogyós gyümölcsös illat.
Gyümölcsös ám nem édes illat.
Az üvege nagyon tetszik,
A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.