Trussardi

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. április 15.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: bergamot, barack, tea,

Szívjegy: frangipani, tubarózsa, jázmin,

Alapjegy: ambroxan vetiver, pézsma, szantálfa, vanília.

Luiselotte

2021. október 27.

Ki kell húznom a házat a listámról, mert az utóbbi 5 illat amit próbáltam tőlük hiába gyönyörű és pl a Donna teljesen én vagyok, ha egyszer 0 azaz 0 a tartósságuk.
Donna , Delicate Rose, My name - megvoltak üvegesben és pár hét alatt elfújtam őket, lágy hegyi levegő volt az összes.
Ebből az illatból 5 ml mintám van, tegnap és ma is próbáltam, nem spóroltam vele de szintén alig érződik.
Amit addig a 10 percig amíg rajtam van érzek az édes lédús barack és zöld tea. Nagyon finom komfortillat lehetne.
A Phytont 15 éve siratom az bezzeg atombomba volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

A Phytont 15 éve siratom az bezzeg atombomba volt.

Isabelle

2019. május 27.

Tavasszal és nyáron használom, teljesen friss, nyári illat. Nálam semmiféle vanília vagy pézsma nem érezhető semmi orientális beütés, csak egy nagyon kellemes barack-tea- enyhén jázmin egyveleg. Érzem magamon hosszabb ideig, múltkor a blúzomra is fújtam, még másnap is megcsapott az illat. Tökéletesen könnyű és friss, ettől nem kapok fejfájást, ha többet fújok magamra akkor sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

chiba

2018. május 30.

Nagyon imádtam ezt az illatot! Kellemesen fanyar, citrusos, van vmi unisex beütése is.Tartósnak is bizonyult. Valóban a tea ad neki egy ütős kis vonalat, amitől a nyárban érzem magam.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

noemi1990

2018. május 28.

Idősebb kolléganőm szokta néha használni. Már messziről érzem, ha jön, és meg kell mondjam, imádom rajta ezt az illatot. Annyira finom, frissítően édeskés, kellemes a teától, és nagyon különleges illat. Magamon nm tudnám elképzelni, mindenképp 40-en felüli illatnak gondolom. Tartóssága elég jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. április 24.

Ha bergamott és tea, jöhet! Általában...Ez is jó rajtam, szívesen szagolgatom magamon, de a vanília nem kellene bele, elcukisodik, jelentéktelen lesz, tucatillat. Pedig finom a fejillat, kellemes, friss, de nőies, nem citrusos és nem is túl fűszeres vagy virágos. Valamiért mégis olyan drogériás jellege van, és az üvege sem tetszik, eszembe nem jutott volna kipróbálni, ha nem olvasom a véleményeket. Engem ezektől az egyszerűen csak finom illatoktól folyton elcsábítanak az érdekesebb, karakteresebb parfümök, de irigylem azokat, akik ezeket a kis aranyosakat szeretik, mert nőiesek és barátságos a hangulatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 24.

googles

2018. április 10.

Nekem nagyon bejön ez az illat. Az orientális kategória teljesen távol áll tőle. Ez egy friss és citrusos, kevésbé virágos, de mégsem egy tommy girl. Üdítő illat. Az Omnia Coralhoz hasonlatos, ha ez segítség valakinek. Nekem amúgy az is óriási kedvencem. Nem szokványos illat ez, de biztonságosan hordható, a környezetünk szeretni fogja. Nálam telitalált, 6 csillag!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 10.

Erika80

2017. augusztus 29.

Számomra egyszerű illatocska. Mondjuk kellemesnek, bár ha a mintám elfogy, én tuti, hogy nem fogom keresni ezt a parfümöt a polcokon. Kifújáskor inkább a bergamot dominál, aztán érezhető a tea és barack is. A többi jegyet annyira nem éreztem ki.Túl hamar elillan az illata, egyáltalán nem tartós. Nekem ez nagyon gyengusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

larka95

2017. május 31.

Egyik kedvenc parfümöm. Évek óta újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Egyik kedvenc parfümöm. Évek óta újraveszem :)

morvaieszter

2017. február 22.

nemtudom eldönteni, hogy csak azért nem érzem tartósnak, mert hamar hozzászokik az orrom, vagy tényleg nem az, viszont a ruháimon gyakran elég sokáig érzem (akár napokkal később is) Az illata leginkább olyan kedves, nem nagyon feltűnő, édes, de nem túlságosan, alapvetően azért vettem meg mert minden más parfümöm túlságosan erős és kesernyés, és nem örvendenek osztatlan népszerűségnek, ezzel kapcsolatban viszont már többen is megjegyezték, hogy nagon kellemes illat és igazából tényleg az, viszont ennél se több se kevesebb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Lgina

2017. február 14.

Ismét az a gondom ezzel az illattal is, mint ami az általam próbáltakra, ismertekre 80%-os arányban jellemző. Isteni illat, amit szívesen viselnék egész nap, viszont harmatgyenge hatósugár és tartósság párosul ehhez. A tea és a barack annyira finom, keserédes elegyet alkotnak rajtam, hogy az már fáj, de nem lenne elég egy hétre sem az üveg, ha egész nap illatozni szeretnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.